Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az osztályomba jár egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomba jár egy lány aki nekem nagyon tetszik vagyis kedvelem! Mindig mosolyográm de már barátok vagyu k és mindig szoktunk viccelődni! Sok közösvonásunk van! Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Nem merem elhívni randizni de még csak erről elötte beszélni!Tud valaki segíteni?


Aki tud segíteni nekem előre köszönöm!



2017. dec. 31. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mért írsz (majdnem) mindent felkiáltójellel?🤔


Mosolyogj rá, nevess a viccein, bókolj neki, és legyél sokat a közelében

2017. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy merd ,csak hívd el, suli után, " Viki , mit csinálsz suli után ?

Semmit?

Az jó, mert gondoltam elmehetnénk sétálni, meg enni egy hotdog ot "

Aztán ha belemegy , de nem esik le neki nagyon a dolog, miután megette , közöld vele, hogy nagyon szimpatikus neked. És szeretnéd őt közelebbről is megismerni :)

Ui.: Fontos hogy miután betomte a hotdog ot , utána mind neki, teli pocival nem tud úgy rohanni, még lesz esélyed utolérni, becserkèszni mint egy gázellát 😂

Légy őszinte, és ne lássa rajtad hogy félsz!!! Ha megèrzi rajtad a félelem szagát, akkor fuss te bolond !!!! 😂

Ui.2#.: Viccet érteni, és mindent bele tökös!!!

2017. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy baki van.

2 éve szakított az egyik osztálytársammal.

Ez nem lesz baki e közben?

2017. dec. 31. 14:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Irjak neki egy kis dalt?

Mert költésben nagyon jó vagyok!

Majd küldöm a szövegét a dalnak

2017. dec. 31. 14:26
 5/5 anonim válasza:
Házinyúlra nem lövünk...
2018. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!