Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mire hívjam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mire hívjam el a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamomban aki tetszik és el szeretném hívni egy randira, azonban nemtudom hogy hogyan hiszen messze lakik és máskor fejeződnek be az óráink. Én Budapest belvárosában élek míg ő kb. fél, háromnegyed+ órányira(tömegközlekedéssel).nagyon szívesen el mennék vele valahova és itt a belvárosbab tényleg rengeteg lehetőségünk van, de nem szeretném ha rosszul érezné magát mert ennyit kell utaznia csak hogy megigyunk valamit. Ti mit tanácsoltok?

2017. nov. 25. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 15f, ő 15l.
2017. nov. 25. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ő menjen hozzád? Menj te őhozzá... Nem is értem, mit gondolnak a mai lányos fiúkák... xD Tudod, mit? Ha olyan barom, hogy ő utazik helyetted, akkor meg is érdemlitek egymást.
2017. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem akarom hogy ő utazzon, ezért kérek tanácsot. Nem azért oztom meg veletek hogy leszóljatok, hanem segítséget kérek. Egyébbként meg nem olyan vagyok mint a korombeliek töbsége.
2017. nov. 25. 19:47
 4/6 A kérdező kommentje:

*osztom

*többsége

2017. nov. 25. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:

És a hétvégével mivan? Nem csak hétköznap van pajti.!!

Igazából az oké hogy nkd tetszik, de te is neki? Ha nem akkor randi one. Ha igen akkor meg elviheted mcdonálsba pl moziba. Szép lassan haladj beszélgess vele stb aztán egy idő után meg kérdezd meg hogy nincs-e kedve találkozni hétvégen egy órára vagy 2re. És ha igent mond utána alakul. 19/F

2017. nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. nov. 26. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!