Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjak el egy lanyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjak el egy lanyt moziba? Nekem 2 otletem van az egyik az h beteglett az egyik baratom es h a jegyet oda adom neki vagy el hovom siman

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átlátszó duma ez a "barátom beteg lett" legyen tököd és állj oda elé és mond meg neki, hogy szeretnéd elhívni moziba. Nem kell béna trükköket bevetni, mert teljesen átlátszó dolgok ezek. Ne sunyiskodj
2018. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%
Ha ilyen sztorikat találsz ki, abból semmi jó nem fog kisülni. Hívd el normálisan.
2018. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A lány tudni fogja, hogy ez egy melléduma. Bár engem hívott így el egy fiú egy túrára, és tényleg egy megbetegedés volt a háttérben...


Ha még el is hiszi, hogy valóban a haverod megbetegedett (mert hát valóban van ilyen), akkor másodlagosnak érzi majd magát, aki csak akkor jöhet számításba, ha valaki lemond egy programot. És gondolom, nem ezt akarod neki sugallni.


Én jobban szeretem az egyenes beszédet. Volt egy srác, aki folyton jatszmazott velem, nem tudtam rajta kiigazodni. Pár évvel (!!!) később egy ismerősöm mondta, hogy basszus, az a fiú fülig nyakig belém van esve még mindig (megszakítottam vele a kapcsolatot, mármint össze sem jöttünk, mert én egyáltalán nem értettem, mit is akar. Jobbnak láttam lezárni az egész bohóckodást.) Szóval szerintem jobb az egyenesség. Ha meg elutasít, akkor legalább egyértelmű a szitu.

2018. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!