Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egyik barátom, miért csak...

Az egyik barátom, miért csak a látvány filmeket nézi?

Figyelt kérdés
A barátomhoz néha át megyek és mindig nagyon látványos filmeket indít be, de 2 mondatba lelehetne írni a történetet. Amikor tanácsoltam, hogy nézzünk valamivel tartalmasabb filmet, (Forrest Gump, Ryan közlegény megmentése, Vissza a jövőbe, Indiana Jones, Elit alakulat stb) megkaptam, hogy azok a filmek szarok és én egy idióta vagyok, hogy ha szeretem az ilyen filmeket. Mondtam neki, hogy a Függetlenség napja 2 az biztos jobb, mint egy 5 Oscar-díjas film. Azóta nem is beszélünk. Miért lehetnek az emberek, ennyire gyökerek?

2017. júl. 29. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Neki csal látvány kell, nem szeretne (lehet nem is tud XD) gondolkodni.

Nem szeretem az ilyen embereket, mert rosszat tesznek az iparnak. Ha látják a rendezők, hogy üres akciófilmekre igény van, miért strapálnák magukat egy jó film elkészítésével?

2017. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem az ilyen felszínes embereket, de ízlések és pofonok. Én jobban szeretem a Tom Hanks filmeket, mint az egyszer megnézhető ökörségeket. (Nagy fater elszabadul) Nem rossz film, de a stílusa nem valami csábító.
2017. júl. 29. 09:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert ezek tényleg nem jó filmek. Egyből 30, vagy Felhők Felett 3 Méterrel, A Békés Harcos. Ezek jók!
2017. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt tartunk ott, hogy a legtöbb film élőszereplős animáció.
2017. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jobbak, mint a Transformers. Amiket meg felsoroltál életemben nem hallottam
2017. júl. 29. 10:50
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért gyökerezel le valakit, mert más az érdeklődési köre? Neked is csak gratulálni lehet. Vannak olyanok, akiket az kapcsol ki, ha egy film tele van akciókkal és pörög végig és nem azon akar gondolkozni hogy most épp milyen mögöttes tartalom és milyen tanulság van egy filmben. Az meg hogy valami oscar díjat kapott semmit nem jelent, mint ahogyan az imdb pontozás sem. Attól hogy 100 emberből 100-nak az év filmje attól neked/neki nem biztos hogy tetszik. Azért mert valakit más érdekel/ más köt le, még nem kell lenézni. És igaza van, idióta vagy. Nem feltétlen az alábbi filmek miatt, hanem mert nem tudod elfogadni hogy ő másféle filmeket szeret.
2017. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, megertelek, a latvanyfilmeket en se szeretem... de azert lehet talalni olyat, ami latvanyos es van mondanivaloja is. Probalj olyanokat javasolni neki, hatha az erdekli.

Pl. Mentőexpedíció

2017. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom kit kapcsol ki az, hogy egy nagyon látványos harc folyik, de nem tudod miért is harcolnak, csak ütik egymást. Ez engem nem kapcsol ki, sőt felidegesít, mert 1,5 órát csesztem el az életemből, csak azért, hogy láthassam hogyan verik rommá egymást. Nekem ez idő pazarlás, de nyilván akinek ilyen az ízlése, nem ítélem el, csak ne erőltesse rám ezeket a filmeket. Én csak felvetettem, hogy ne csak azt nézzük, hogy a profi zsarunak elrabolják a barátnőjét és, hogy hogyan fingat ki egyedül egy gazdag embert és 100 testőrt, hanem egy kicsit tartalmasabbat és erre reagált úgy, mint egy vad barom.
2017. júl. 29. 11:39
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha látványos, de mégis egy jó történettel rendelkező filmet kéne ajánlani akkor én a Becstelen Brigantik című filmet ajánlom
2017. júl. 29. 11:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen látványos filmekre gondolsz? Mondanál címeket?
2017. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!