Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ezzel a lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal, ha ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, szóban forgó lány nem bírja elviselni ha a fiúk (vagy lányok) nem az ő seggét nyalják. A legrondább fiú előtt is dobálja magát, kinyomja a seggét és nem tudja elviselni, ha nem vele foglalkoznak. Ha meglátja, hogy egy fiúnak tetszik egy lány, akkor ki lesz akadva( mert mi az már, hogy ő nem tetszik mindenkinek) és rámászik a fiúra. De ugyan ez a helyzet akkor is, ha egy lánynak tetszik egy fiú.

Na most ő pont megtudta, hogy ki tetszik nekem(másfél éve) és bejelölte facebookon es nekem mutogatja ezeket, direkt azért hogy idegesítsen.

A csajról még annyit, hogy 15 éves sohasem csókolózott, szűz, és anyuci pici kislánya



2018. jan. 5. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Kapjátok el iskola után néhány barátnőddel. Az ilyen agresszív személyiségű emberek csak akkor fognak normálisak viselkedni veled, ha "behódolnak" neked, azaz ha kivívod a tiszteletüket.
2018. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Hát én a helyedben vagy mondanám a lánynak hogy ez engem zavar és fejezze be mert így nem lesz jó. Ha pedig nem fejezi be akkor meg szerintem kerüld el és így jobban jársz te is.

Hát valahogy nem is lepődök meg hogy apuci pici kislánya..

2018. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
És szerinted az már nem is normális, hogy valaki 15 évesen szűz???
2018. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
65%
Tépd meg pár barátnőddel a suli teruleten kivul
2018. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szard le, ennyire nehéz figyelmen kívül hagyni egy embert akit nem kedvelsz?
2018. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Az utolsó sorban lévő tulajdonságok nagyon is nemesen hangzanak kedves kérdező.
2018. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy értelmesen megfogalmazott kérdest de a válaszadók többsége nem is értelmezte...
2018. jan. 7. 16:10
 8/8 TamasB14 válasza:
100%

Nos, van 2 választás:

1. Egy rohadt nagy pofon

2. szépen elbeszélgetsz vele hogy miért csinálja ezt és ha még akkor is kényeskedik akkor ott az 1. választás ha meg elkezd sirni akkor szépen megmondhatod neki hogy jogos volt a pofon mivel hogy mások szerelmét elrontani egy hisztis elkényeztetett kis csajszinak nincs joga ahhoz hogy más életét/szerelmét elcsábitsa! +tönkretenni más "kapcsolatát" nagyobb bűn mint egy bazi nagy pofon

2018. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!