Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szokjak le erről? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le erről? Van itt valaki, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Amikor egy fiúval jobban összeismerkedem, talán meg is kedvelem, talán tetszik is és aztán vagy kiderül, hogy hazudott egy csomó dologban vagy elkezd nem foglalkozni velem. Gyakran nagyon rászállok a fiúkra, ha egy darabig flegmáznak velem vagy nem érdeklem őket. Szinte kényszert érzek arra, hogy hívogassam/irogassak neki ha ignorál. Ezután általában már egyáltalán nem bírnak én meg egyenesen utálatot kezdek el érezni, de olyan szinten, hogy sok nem normális dolog megfordul a fejemben meg ilyen bosszúelméletek :D. Szóval ja, szeretnék változni és kedvesebb lenni. (Amit leírtam kb. 4x fordult elő.)

2018. jan. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en zaklatni nem szoktam oket de volt mar h bosszut alltam volna
2018. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
meg pici vagy azert.
2018. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De fejtsd már ki bővebben :) mit jelent az, hogy pici vagy? :D
2018. jan. 9. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
tok mag. : D 14-5 eves
2018. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rosszból de az alapján amit leírsz egy eléggé nyomulós, "majd ki ha én nem" típusú, tömeggyártott ... lánynak tudlak elképzelni holott ez csak 1 keret történet a millió meg 1-ből...

--------

BTW, most nem azért, de csak szerintem vicces az utolsó két tag a kérdés alatt?

Főleg, hogy hogy jön ide a Benkő....

2018. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
toki lany maggal xdd
2018. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!