Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavarna ha első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha első randin kicsit szótlan lenne a lány?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem abból, hogy egy lány szótlan a randin arra következtetnek, hogy nem nyerték el a tetszésed. Ezért lehet ők is feszengeni fognak ami a randevú befuccsolásához vezet. Ha úgy ismered magad, hogy egy ilyen stresszhelyzetben szótlan lennél, de tetszik is a fiú, akkor valahogy máshogy add ezt a tudtára, pl tartsd a szemkontaktust, mosolyogj sokat / érdeklődj.


Találkoztam olyan lánnyal is aki mellett meg se tudtam szólalni csak mikor 4 mondat között vett egy félszekundumnyi levegőt.. Az is csak arra volt elég hogy bológassak vagy elszóljam magam egy fél szó erejéig hogy lássa még rajtam hogy figyelek -már ha érdekelte egyáltalán-.


Szóval mindenképp van a kettő között egy ideális állapot, csak törekedj arra hogy kérdésre válasz jöjjön felőled és a válasz után egy kérdést feltehetsz te is. Ezt az ökörszabályt követve megmarad egy egészséges kommunikáció.

2018. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még a kérdésemre se ad választ, vagy olyan rövidet, amiből azt is gondolhatom, hogy flegmázuk valószínűleg hamar véget érne a randi
2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ná hogy zavarna. De ha szótlan, az a fiú hibája is mert nem olyan témát dobott fel ami érdekel. Én ezért szoktam mindéről beszélni ami épp eszembe jut, és amit úgy látok h kicsit felkeltette az érdeklődését annál a témánál egy kicsit elidőzni, boncolgatni. Általában csak 1x kell megtörni a jeget, onnantól már megy minden mint a karikacsapás.


F

2018. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit szótlan az nem baj. A fiúk általában úgyis beszédesebbek. Majd azt gondolja, hogy a lány kíváncsi rá és ezért beszélteti jobban. Ha nagyon szótlan lenne a lány, akkor inkább válasszon olyan helyszínt a randihoz, ahol ez kevésbé feltűnő. Pl. kérje partnerét, hogy menjenek el egy moziba.

A filmről mindig lehet előtte/utána beszélni valamit, ami csökkenti a feszültséget, kitölti az időt. Ráadásul ha kuka lenne egyikük, az betudható akár a film hatásának is. Minden áthidalható. Egyébként a fiúk amúgy se dumálni szeretnének ebben a korban. Szóval a randi vége a lényeg. Tessék megpuszilni, de csak futólag, ilyenkor még semmi vad csókamóka. Ezzel jelzed, hogy lesz következő randi, érdekel, de "nem vagy olyan lány"... :)

2018. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SubriJózsi válasza:

Én tapasztalt vagyok, volt pár szituációm.

Valamikor én voltam zavarban, ez azért mert brutális szerelmes voltam a lányba és leblokkoltam.

Volt ez fordítva is.

Ami biztos, nálam az őszinteség mindig bejött.

Ha nem bírsz beszélgetni, feltételezem mert zavarban vagy, ezt nyugodtan jelezd. Nem baj ha tudja a másik fél, legalább úgy áll a dologhoz hogy oldja a feszkót.

Ha pedig mindketten azok vagytok, és egy hullámhosszon vagytok, térjetek a tárgyra, nyomjátok el egy hosszú smacival. Utána nem kínos a hallgatás :)

2018. jan. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!