Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valyon hogy zajlana le nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon hogy zajlana le nekem egy randizás?

Figyelt kérdés

Tizenkilenc éves srác vagyok és végre 'beértem' abban a tekintetben hogy szeretnék végre egy barátnőt.

Lehet hogy elég gáz hogy csak most úgy hogy ha valaki azt foglya írni azt nem fogom kérdőre vonni.

Szerényebb, csendesebb típus vagyok, viszont kissebb baráti körben móka mester de csak ott idegenek úgy látnak mintha valami hiper szuper komoly csávó.


Lattam 1, lányt az utcán és nagyjából tudom hogy mikor merre van, ha elhívom randira valahova és belemegy nem is tudom hogy mi lesz ott. Miről fogunk beszélgetni nem megy e esetleg valami kínos csendbe az egész és RIP lesz xd.

Ettől nagyon félek mert általában sosem én vagyok a társaság középpontja és nem én vagyok a téma feldobó, így nagyon félek hogy mi lesz .

Tudom hogy páran és jogosan azt fogjátok mondani hogy puding próbája az evés, de félek hogy ha elakad akkor mit hozzak fel témának annak a leányzónak.


Tippek, trükkök, tanácsok esetleg ? :)



2018. jan. 4. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Valyon XD

Bocs vajon :D :D

2018. jan. 4. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A "kissebb" helyesen leírva kisebb!


A kérdésedre válaszolva, hogy ne aggódj, ha görcsölsz már most tudom, hogy elrontod és rossz lesz.

Kérdezősködj bármit nyugodtan, például, hogy hova jár, mit csinál, mivel szeretne foglalkozni vagy amit téged érdekel...

Sok sikert!

2018. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ömm,ismered is amúgy a csajt vagy csak látásból elhívod? xD Mert akkor rizikós,hogy nem tudsz róla semmit. Mondjuk ha tényleg beüt a kínos csend és ő is így érez akkor akármilyen hülye kérdést is teszel fel hálás lesz,hogy megtörted a csendet.:D Amúgy kérdezz róla,aztán onnan vezesd tovább. Ha baráti körbe megy és jófej a csaj akkor itt is menni fog.
2018. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségeteket, és kösz külön hogy kijavítottál, gyorsan írtam de ez nem mentség tudom ;)


Hát az a helyzet hogy egyáltalán nem ismerem csak láttam a buszon ,utcán .

Valamiért mindig izomból elkezd verni a szívem annyira hogy majdnem rosszul leszek tőle de ez tényleg így van, vicces lenne ha szívrohamot kapnék :D akkor nem lenne kínos csend XD


Szerintetek hova hívjak először egy ilyen lányt akit nem ismerek ?

2018. jan. 4. 18:42
 5/6 SylwerStone válasza:
100%
Naív vagy, ha azt hiszed hogy egy lány ismeretlenül el fog veled menni akárhova.
2018. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De hát akkor hogy ismerkednek az emberek ?

Nem ismer mindenki mindenkit nem?

2018. jan. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!