Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók nagyon béna lett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók nagyon béna lett, megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy randiztam egy nagyon helyes sráccal, minden tök jól ment. A randi végén viszont teljesen váratlanúl megcsókolt(nem számítottam rá mert inkább dumáltunk mint fogdostuk egymást) nekem ez volt az első és részemről elég béna lett az egész. Nem tudom ,hogy a következő randin meg merjem e neki mondani , hogy picit lassítsunk és hogy ilyen tapasztalatlan vagyok, vagy el fogja riasztani , hogy egyetemistaként még csak itt tartok:/

2018. jan. 21. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is kérdező, nem volt az béna, képzelj el engem, igaz senkim sincs, de ha lenne, a nyelvem oda van nőve a helyére, szóval, ki nyújtani se tudom. Hidd el, ha normális a csákó, akkor nem fog leszólni érte. 16/F
2018. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem az nem számít ezen a téren, hogy te már egyetemista vagy. Egy kapcsolat azért olyan ütemben kell hogy haladjon amilyenben ti szeretnétek. Olyan sincs hogy egyik így, másik amúgy.. megkell beszélni hogy mi az elvárásotok egymástól. Ha meg nem érti vagy cikinek találja hogy te így gondolkodsz, akkor remélem hogy meglesz a véleményed a srácról és te előbb lépsz(le).

ui.: azért a csókot ne mondd neki hogy béna volt, a kedve is elmegy a dologtól. 😀

Sok szerencsét hozzá, merd felvállalni hogy te mit szeretnél egy kapcsolatban, ne eröltessenek rád semmit, amit te nem akarsz. 🙂

2018. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aapvetően megéri elmondani, bár, azért túlzásba se kell esni a lassú haladás terén, mert nem bántásból, de a legtöbb olyan egyetemista, aki lassan akar haladni, komplexusokkal teli érzelmi roncs. Remélhetőleg nem te vagy, de én például egyszer jártam egy ilyen csajjal és azóta, ha meghallom ,hogy ő neki egyetemen van az első kapcsolata már menekülök is.
2018. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az eszembe se volt , hogy megmondjam neki, hogy szerintem béna volt a csók. Nem akarom letörni az egóját 😉 Csak szerintem ő azt hiszi , hogy én tapasztaltabb vagyok, azért vetette bele magát ennyire.Mert ezt a tényt nem szoktam fűnek-fának elújságolni, egyébként meg elég laza vagyok.
2018. jan. 21. 09:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Én se akarok azért annyira lassan haladni😊 Ezt a lassan haladást inkább arra értem , hogy ne akarjon hatalmas nyelves csókcsatákat amikor én azt se tudom, hogy kell. Ha csak egy kicsit több időt adna és bele tudnék jönni a sima csókolózásba, utána már mehet az "emelt szint" csak így tök bénának érzem magam.
2018. jan. 21. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Mondd el neki!

ELeve taplóság első randin, kb. 0 ismeretséggl csókolózni egy gyakrolatilag idegennel........., de most átsiklom ezen.

Mondd el neki,hogy a te tapasztalatlanságod miatt lassítani szeretnél. Ha megérti, akkor jó, ha nem, akkor te jártál jól.


Riasztó,hogy egyetemista létedre itt tartasz?? NEM! Inkább értékelendő. A korod beli lányok nagy részén már átment pár pasi, egy traktor utánfutóval megfordul bennük, kis túlzással élve. ENgem inkább ez riasztana el.

2018. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg én úgy érzem , hogy hiányzott a körítés/felvezetés. Nem fogta meg a kezem, nem értünk egymáshoz egész randi alatt, ami tőlem amúgy ok, tekintve hogy szinte semmit nem tudtunk egymásról. És aztán meg durr bele, nyelves csók.
2018. jan. 21. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Sok pasi nem tud udvarolni.
2018. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!