Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valentin-Napi ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-Napi ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt. Közeledik a Valentin Nap és valami extra helyre szeretnék vinni vagy venni neki. Esetleg egy olyan romantikus étterem vagy helyre gondoltam, de mivel pénzügyileg elég ramatyul állok valami olcsó hely kéne. Tudtok ebben nekem segíteni? Köszi szépen . :)

2018. jan. 30. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlenül étterembe vinned, sőt. Maradjatok otthon, és szervezz neki valami igazán személyes kis estét. Annak biztos sokkal jobban fog ő is örülni, ráadásul még anyagilag is jobban jársz.
2018. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!