Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szükséges Valentinnapi ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges Valentinnapi ajándék? Valami ötlet? :D

Figyelt kérdés

Közeleg a valentinnap és nem tudom hogy legyen...a párommal nem rég jöttem össze. 1 hónapja vagyunk együtt és pár napja.

Nem tudom hogy vegyek-e valamit vagy készítsek, vagy inkább semmit. De ha veszek is nem tudom mit...:P Mi ilyenkor a szokás? Amúgy nem vagyok oda az ilyensmiért, nyálasnak tartom. És szerintem tőle virágot kapok úgy érzem :)



2016. febr. 8. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
És 17/L
2016. febr. 8. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle,hogy szeretné -e tartani.mert kínos lenne, ha vennél valamit ő meg nem készülne, mert szerinte hülyeség. ugyanez igaz fordítva. beszéljétek meg.
2016. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mondtam hogy ő fog venni. Mert kérdezte hogy milyen virág a kedvencem...meg ilyenek. Szóval érdeklődött és biztosra tudom hogy ez igy lesz :) De akkor mit tegyek..
2016. febr. 8. 14:00
 4/5 anonim válasza:

Szives bonbon? :)

15/l

2016. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valentinnapi ajándékozást nem kell túlzásba vinni. Süss neki valamit, szivecske alakú muffin, vagy szivecskés torta, neten rengeteg jó recept van. :)

Én is vacsit tervezek főzni, meg sütök valami "cukit".

20/L

2016. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!