Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok, titeket csókolt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket csókolt már meg srác?

Figyelt kérdés

Titeket csókolt már meg úgy egy fiú, hogy nem akartátok?

Mi volt a válaszotok erre, és neki mi volt a reakciója a hozzáállásodra?



2018. febr. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, de tutira pofán vagnam. Gondolom meglepődne 😂
2018. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer elmentunk a baratnomekkel kocsmazni. Ittam egy piciket es szepnek talaltam egy csavot. No.. 2 het mulva randiztam vele.. Hat csak a pia szepitette meg... Nem tudtam lerazni.. Es lesmarolt... Ugy h rago volt a szajaban es ereztem.. Nyelves csok... Ugy cuppant ram, mint a pioca a labra. Szajviz.. Utana szaladtam hazaig es az volt az elso, hogy kimosom a szamat. Nagyon megrazo volt.
2018. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Buliban történt és ittam kicsit (najó nem annyira kicsit de nem vagyok alapból olyan aki lerészegedik). Oda jött , táncoltunk szerintem nem is nagyon fogtam el és lekapott. Hát nagyon nem volt jó.

Nem akarom részletezni és hála égnek nem annyira emlékszem rá és tudom hogy a saját hülyeségem hogy ott akkor belementem de ezen már nem tudok változtatni.

2018. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!