Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akivel volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel volt már 3 randim, de még egyszer se csókolt meg, de én már nagyon örülnék neki. Ennyire nyuszi, vagy azt hiszi hogy én még nem akarom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindhárom alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, sétálgattunk, sütiztünk meg sokat nevettünk. A második randink elött pár nappal megkérdezte hogy el tudnám-e vele képzelni komolyabban is, de akkor még nem tudtam válaszolni, azt írtam hogy még nemtudom, szeretném még előtte jobban megismerni. Lehet azért nem csókol még meg, mert nem adtam neki egyenes választ? A válaszra vár vagy ő ennyire lassan haladó típus? Elköszönéskor mindig csak megöleljük egymást, de úgy örülnék többnek is. Hogy küldjek neki jeleket, hogy jobban közeledjen? Előre is köszönöm mindenkinek!! :)

2013. dec. 22. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
a szád nem csak szopásra és evésre van ! mond meg neki
2013. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyuszi csak nem akarja elsietni..

Már az a baj hogy nem akar gerincre vàgni egy hét után? Örülj neki.


Ölelkezèsnél meg simulj hozzá,nézz a szemèbe közelről..

2013. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem akar lerohanni. Lehet nem látja rajtad eléggé azt, hogy bejön neked. Vagy, hogy mennyire akarod.
2013. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán nem akar megcsókolni. Tudnám hova sietsz ennyire? Megye a vonatod, vagy lekésed a spanyol szappanoperádat?
2013. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xtazin ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem mer megcsókolni akkor csókold meg te , ennyire egyszerű.
2013. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszi mindenkinek! És nem, nem akarom elsietni én se, csak már örülnék neki, de akkor türelmes leszek :)) Mégegyszer köszönöm!!
2013. dec. 22. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!