Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jussak egyről a kettőre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak egyről a kettőre egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki tetszik nekem. Nagyon sokszor összenézünk, összefutunk a folyosón és kicsit én is azt érzem mintha talán tetszenék neki(?). Ezt a nézéséből látom valahogy, vagy nem tudom. Mindketten zavarban vagyunk,viszont még sose beszéltünk, csak szemezés meg egymásra pillantgatások. Úgy gondolom,mindketten visszahúzódóak vagyunk,így mit tegyek? Viszont ha tévedek ezzel kapcsolatban és mégsem tetszem neki, és valamit lépek, akkor meg beégek. Az a baj, a fiú annyira titokzatos,hogy semmit nem tudok kiolvasni belőle, csak érzem, mintha vele is ugyanez lenne mint velem. Tanácstalan vagyok,mit lehetne tenni?

2018. febr. 11. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem neked kell először lepned. Ezt az esélyegyenlőség ellenére is így gondolom. Ha pasi puhapöts ahhoz, hogy hozzád szóljon, akkor találsz férfiasabbat.
2018. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ő is attól fél, hogy beég pedig biztos tetszel neki. Menj oda hozzá, abból nem lehet baj :)
2018. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem tanulj s ne pasizz.Lessz még elég ídőd rossz útra térni.
2018. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj oda hozzá. Sok sikert :)
2018. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas válaszoló, nem kioktatást kértem, hanem értelmes tanácsot. 18 évesen gondolom és rá sem néztél egy fiúra/lányra sem😄 És nem tudom, miért térnék emiatt rossz útra?!😃

A többieknek köszönöm rendes válaszokat!

2018. febr. 11. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen is még gyerek vagy ha nem tudod mit csinálj.És igen,én nem csajoztam míg ki nem tanultam meg katona nem voltam.Nézz rá a korosztályodra s ami alattad van,s nézd a szüleid meg.Lásd a külömbséget s tanulj belőle.
2018. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha köszönsz neki abból még nagy beégés nem lehet. Esetleg utána üllj le valahol egyedül, hátha ha észrevesz összeszedi magát és odamegy :). Hajrá.
2018. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, fogalmam sincs, minek kommentelsz ide ha egy hasznos gondolatod nincsen, mint írtam, nem kioktatást kértem és még ennek ellenére sem hagyod abba:D az ilyenek miatt haldoklik ez a társadalom
2018. febr. 21. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!