Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most talalkozok legeloszor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most talalkozok legeloszor a fiuval, pls adjatok tanacsokat az elso randival kapcsolatban-?

Figyelt kérdés
Csutrtokon talalkozok egx fiuval akivel messengeren beszeltem de eloben meg nem. Sohs nem voltam meg randin, ez az 1. Nem vagyok annyira bobeszedu, nehezen nyilok meg az embereknek. Attol felek nagyon hogy nem lesznek kozos temaink es nem tudunk majd mirol bedzelgetbi, es gazos csend lesz. Adjatok legyszives tanacsokat ezzel kapcsolatnan❤
2017. dec. 20. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, ettől ne félj, idővel te is megnyílsz, énis félénk vagyok, de akiben tudom, hogy megbízhatok, az elött nyitott vagyok (1 személy) Ő olyan dolgokat tud rólam, amit más nem. 16/F Írj privátot, és több tanácsot tudok adni.
2017. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%-os zaklat mindenkit! Vigyazatok vele ey jelwntsetek! Perverz allat!
2017. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön, december 21-én 17 óra 29 perckor lesz a téli Napforduló - a fény születése. Ettől kezdve hosszabbak a nappalok. Jó kezdés, erről is lehet kicsit beszélni, meg majd adódik, nem kell félni. Kívánom, hogy hozzatok fényt egymás életébe!
2017. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!