Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ismerkednétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ismerkednétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külső:barna haj,barna szem,lazán öltözködik,170cm magas.

Belső:segítőkész,laza,barátságos,merész,vicces,vidám.



2018. febr. 11. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapjan nincs semmi gond, de megismerni valakit csak akkor lehet, ha face to face beszeltek. Lehet csak a fiu hiszi magat viccesnek vagy segitokesznek
2018. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, ez mind nagyon jó, tényleg.:)

De azért jobban meg tudok ítélni egy fiút, ha élőben is látom, mert úgy a rosszabb tulajdonságok is előjönnek:)

2018. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Elsővel és másodikkal kell egyet értenem

Valamint most gonosz leszek de nekem a 170 centi picit alacsony :/

2018. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy nem tudom a rossz tulajdonságaikat, csak a jókat.
2018. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rossz tulajdonságok:makacs,önfejű.
2018. febr. 11. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ejej... sorry de Fiúként írok. Ilyen nincs. Makacs önfejű, mindig csak ezek vannak fenn az alap listán. Hidd el, vannak roszabb tulajdonságai is. És ha mégcsak ismerkedtek, akkor az álarcot látod. Ha akarod megjátszom neked a tökéletes pasit amíg belémnem habarodsz, aztan találkozunk megerőszakollak s szexrabszolgává teszlek... bocs durva voltam.. de ez a lényeg. Köntörfalazni nem akarok. És nem is fogok. Egy ember sem ennyiből áll. Nekem is vannak rossz dolgaim. Pl túlságossan is szókimondó vagyok. És nem tűröm, ha valaki fellép ellenem. Tulajdonképp alfahímként akarok feltűnni, ha nem ismernek. Ahol ismernek ott tudják, hogy amúgy nagyon normális vagyok, ha biztosnágban érzem magamat. A kedvesemnek már sírtam is. Mert a napok megtudnak terhelni, és amíg mindenkinek a félistent játszom addig annak akiben megbízok bizony látja, h nem minden úgy van ahogy én mondom másnak. Nem vagyok egy gyenge ember. De lelkileg megtud viselni akár csak egy kicsit roszabb nap. És olyankor kell a gyengédség. Egy ember nem annyi amit leír. Vagy elmond. Lehet, hogy hazudtam, lehet hogy nem. Majd ha megismered igazán. Minden embert megkell ismerni, hogy tudd ki is ő valójában. Hajrá
2018. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ittvagyok helo kedvesem nem fogok semmi segitokeszet vagy ilyesmit irni,csak gondoltam koszonok,hogy lasd h olvastam a kerdesed:*
2018. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!