Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjem fel a szalagavat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem fel a szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz a szalagavatóm és mivel kevés fiú van az osztályunkban ezért kisebb évfolyamból kell felkérnem egy srácot, de nagyon nem ismerem az alsóbb éveseket. Már ki is néztem egy srácot de vele még sosem beszéltünk max látásból ismerjük egymást. Szóval hogy kérjem fel hogy igent is mondjon annak ellenére hogy nem ismerjük egymást?
2018. febr. 13. 17:14
 1/4 Péter22 ***** válasza:
Véleményem szerint, nem lesz nehéz dolgod. Egyszerüen menj oda hozzá, és kérdezdd meg. A fiatalabb srácok bírják a pár évvel idősebb csajokat, de komolyan, szóval érted.
2018. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halod, könyebb dolgod nem is lehetne. Egy fiú sem fog tudni nemet mondani egy ilyen ajánlatra, komolyan mondom :)
2018. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezted?:)
2018. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem és igent mondott :)

Viszont azóta elég fura a helyzet kettőnk között. Mintha menekülne előlem vagy nem is tudom. Amikor összefutunk a folyosón nem köszön hanem elnéz a másik irányba. Egyszer odamentem hozzá hogy szia van pár új fejlemény a szalagavatóval kapcsolatban (mikor lesz, mi lesz a zene meg ilyesmi) és utána mondtam hogy ha van kedved akkor esetleg valamikor együtt ebédelhetnénk hogy addigra jobban megismerjük egymást. Erre is azt mondta hogy rendben de azóta se köszön meg semmi így ez az ebédelés dolog se valósult meg. És ez nekem így elég kínos. Mit tegyek?

2018. máj. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!