Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy zajlik le egy beszelgetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik le egy beszelgetes ismeretlenul?

Figyelt kérdés

Meg akarok ismerni egy lanyt fb szeretnek ra irni mivek messze lakik tollem. De nem igazan tudom hogy szokott zajlani. Ebben kernek segitseget, pèldakat irjatok mar legyszi.

Ne a temakort irjatok azt tudom mit lhet kerdeznk. Arra vagyok kivancsi hogy a szia...utan egybol mire terhetek ra? :)



#Ismerkedès.Randizás.lány.szerelem
2018. febr. 13. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
10-ből 9 alkalommal nem jön válasz, és van hogy le is tilt a lány.
2018. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor ezek szerint ne is ismerkedjek idegenekel?? Meg varok olyan valaszokat akik a kerdesre tudnak valaszolni koszonom :)
2018. febr. 13. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan írjuk le, hogy mit írj neki. Ne d**juk meg helyetted?:)


Egyébként, ha jó szöveged van 10ből 10 visszaír.

2018. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugy latszik nem tudjatok èrtelmezni mit irtam lhet en irtam rosszul vagy csak te vagy....

Nem azt mondtak irjatok le mit irjak hanem hogy segitsetek hogy egy tök ismeretlen lanynak mit irhatnek egy szia utan...de ennyire nehez a felgogas :d

2018. febr. 14. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányként ezt tudom erre mondani: alapból is a személyes ismerkedést részesítem előnyben, de ha egy idegen fiú ilyen helyesírással írna rám egy közösségi oldalon, akkor biztos, hogy nem lenne kedvem ismerkedni vele.
2018. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Na parasztkodjatok mar, nem is tudjatok a hatteret.

Kedves elottem levo, te egy eleg nagy bunko vagy. Oke, rossz a helyesitasa, na es? Nem az volt a kerdes h te h nem irnal vissza. Viszont annyiban egyet kell ertenem, figyelj mit hogyan irsz le. Pl. ,,ra irni” 1 szo, mivel az igekoto az ige elott all. Felteve ha az ige es az igekoto beekelodik egy jo, tehat: ra szeretnek irni (itt 3 kulon szoba irjuk le)

Barki mondhatja, es teljesen jogosan, hogy en 14 evesen ne okoskodjak itt, de hidd el irt mar ram nem 1 fiu(teljesen ismeretlenul) ha valaki annyit ir h “szia” biztos, hogy vissza se irok. Van a masik eset amikor nagyon nyomulos ismerkedjunk szoveget irnak, arra se szivesen valaszolok. Talalj ki valami egyedit, ne legyel nagyon sablon. Sok sikert, majd ird meg mi lett:)

2018. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy nem szeretne-e egy kis pénzt keresni
2018. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Láttom azèrt vannak itt normálisak is ;)

Hat igazaból a helyesirasom rossz volt mindig is mai napig es mèg lesz is sztem.xd

Es koszonom probalok valalmi jo kis szoveget kitalalni^

2018. febr. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!