Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Oda megyek hozzá bátran nem "félek" a lányoktól.

De ezután, hogy oda megyek mit mondjak neki?

És hogy mondjam hogy ne bunkónak nézzen(tudom nem kellenek nagy képűs szövegek)

Régebb óta szemezünk és állandóan keressük egymás szemét. Mostanában jött el az a pillanat hogy oda menjek hozzá beszélni, de nem tudom mit mondjak neki 🤔😀

Szóval a fő dolog nem megy...?



2018. jan. 29. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia, mar olyan regota szemezunk, ugy erzem eljott az a pillanat hogy egymashoz szoljunk


aztan kerdezgesd hogy mit szeret meg minden, ismerd meg :)

2018. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, azon tűnődtem lenne -e kedved esetleg valamikor beülni velem egy filmre a moziba, vagy esetleg elmenni cukrászdába? Nos, mit szólsz hozzá? Lenne hozzá kedved?

Szerintem kb ilyesmi szöveg az jó.

Ja meg még a neved azért mondd meg XD

2018. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magától fog jönni ha oda mész:) és ne tervezd meg előre hogy mit akarsz mondani
2018. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és jó válaszokat!😘😂
2018. jan. 30. 00:02
 5/6 anonim válasza:

Nekem sosem voltak sikereim ezen a téren fiatal koromban, de a sablonszövegekben nem hiszek.

Szerintem valami nem szokványossal kéne kezdeni.

Most eszembe jutott a Randiguru c. film.

Előre nem lehet tudni, de valami speciális téma kellene, amihez azonban egy átlagos ember is hozzá tud szólni.

Egyébként is, nem azon múlik, hogy mit mondasz, hanem hogy hogyan adod elő. De a fellépésnek kéne nem szokványosnak lenni.

2018. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van :'D

Majd írd meg hogy hogy sikerült!

2018. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!