Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Második randin kézfogás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin kézfogás?

Figyelt kérdés

Kb 2-3hete beszélgetek egy lánnyal aki nagyon tetszik. Előző héten találkoztunk is, elhívtam kv-zni meg beszélgetni meg sétáltunk. Aztán megbeszéltünk egy mozizást is a kövi hétre. Azt mondta, hogy jól érezte magát, nap mint nap beszélünk, írta már üzenetben is, hogy aranyos vagyok.

Szerintetek második talinál már megfogjam a kezét sétakor vagy a film közben? Esetleg egy csók? Tanácsokat írjatok légyszi mert nem szeretném elszúrni :/ nagyon bejön nekem :))



2018. febr. 22. 08:53
 1/10 A kérdező kommentje:
18/f. Ez kimaradt
2018. febr. 22. 08:57
 2/10 lio77 ***** válasza:
100%
Ha másodszor is szívesen találkozik veled,akkor a kézfogás az nyugodtan mehet szerintem. Abból meg már látod,hogy mennyire vevő a csókra. :D
2018. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%
Ha ilyeneket ír, hogy aranyos vagy, akkor barátként tekint rád és biztos nem csókolózni akar, max sétálni meg beszélgetni.
2018. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát majd hamarosan kiderül.Renélem jó lesz. Egyébként ő hozta fel, a mozit mint második helyet :)
2018. febr. 22. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy no masodik randit akar, akkor nyert ugyed van. Ha eselytelen vagy, nincs masodik randi.
2018. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Én személy szerint nem kézfogással kezdeném, hanem karolással. (Mint ahogyan a ballagásoknál szokás) Kezdeményezd, hogy ha sétálgattok, akkor karoljon beléd, és ha mosolyogva, magabiztosan mutatod neki a szándékot, biztosan beléd fog karolni. Ez nekem teljesen bevált.
2018. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De ez saját vélemény.
2018. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csókold meg. Ha egy lánnyal egy ideje már beszélgettek, eljártok valahova és még a kezét sem fogtad meg, azt hiszi, hogy csak barátként szereted. Ilyen jeleket küldtél felé. Szerintem nem csak kézfogás, szerintem csókold is meg.
2018. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csók a búcsúzásnál mehet.

Előtte a kézfogás jó, utána bele is lehet karolni, ha hagyja.

2018. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én voltam koravén, de 18 évesen azért ez már nem igazán kérdés, 14-15 éves kor után nyugodtan el lehet búcsúzni az első randi után egy csókkal.
2018. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!