Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel elso randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel elso randira?

Figyelt kérdés

A terv az hogy beulunk valahova meginni valamit utana lehet elmegyunk biliardozni.

Szoknya,nadrag? Ha szoknya egyberuha vagy csak szoknya? Ha nadrag akkor farmer? Szaggatott vagy sima? Esetleg borhatasu? Magassarku vagy csizma?


2018. febr. 24. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szoknya harisnyával?
2018. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne komplikald tul. Nem gyertyafenyes vacsorara mentek, hanem inni valamit es jatszani egyet.

Szoknyat ilyen idoben eleg nagy kinzasnak hangzik felvenni. Ha jovoheten mentek, akkor csak mondom, hogy most jonnek a nagy minuszok. Oltozz fel ugy, ahogy az atlag napokon szoktal, csak egy kicsit csinosabban. En peldaul egy farmert vennek fel valami szep felsovel. Magassarkut meg akkor vegyel, ha nem megviselo jarnod benne, es nem fogsz jajgatni 20 perc utan. Plusz ha passzol az oltozkodesi stilusodhoz

2018. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biliárdozáshoz én nadrágot vennék mindenképp,mondjuk farmert. Attól még vehetsz fel csinis felsőt meg csizmát,de ne magassarkút. Szerintem nem kell kiöltözni. Ha mondjuk moziba mennétek oda mehet a szoknya is akár.
2018. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy egyébként mit szeretsz viselni. Vedd fel azt, amiben kényelmesen érzed magad, tehát a komfortzónádon belül van, és csinos is. :)

Én az általános kedvenc szettedet javaslom. Jó szórakozást :D

2018. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!