Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel első randira?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira? (Nyáron)

Figyelt kérdés
Nos megismerkedtem neten egy pasival még 2 éve csak levelezőtársnak indult, de odaköltözök ahol ő lakik és bevalotta, hogy kedvel és randizhatnánk, ha nem bánom. Dehogy bánom! Jó lenne, ha tetszenék neki. Ha combközépig érő szoknyát meg egy szép egyszerűbb polót veszek valami topánkával vagy magassarkúval az jó lesz? ( szeretnék most tanácsot kérni hogy tudjak kicsit gyűjteni hogy vegyek valami szerelést.) rövidnacit nem akarok hosszúba meg megsülök ezért gondoltam erre. A ruha meg sok lenne szerintem. Szerintetek? Ti mibe szoktatok nyáron randizni?

2016. febr. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépek a lábaid akkor nagyon szeci tud lenni!szerintem ez igy jó ötlet! :)
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Boxerba ;) ha amerikab laknatok meg valahogy megertenem hogy 2 evig csak beszeltettek de itthon...
2016. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk párkapcsolatot az elejétől. Közben neki is meg nekem is volt már barátom, de egyikünknek se jött össze. És egymásba szerettünk ha lehet ezt mondani. Az alakommal nincs baj széles a csípőm, szóval azt kell figyelembe venni.
2016. febr. 16. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon fontos kérdés, de hol van még a nyár? az is lehet rossz idő lesz xd ha tetszel neki, bármiben szép leszel, inkább azon agyalj, hogy lehetnél még vonzóbb, szimpatikusabb a számára addig is, amíg találkoztok
2016. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nagyon felcsigáztam magam :) Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!