Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek csokolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek csokolózni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés de holnap leszek 15 éves és beugrott hogy csak 1x csokoloztam az is borzalmas volt mert elrontottam és megijedtem(épp hogy összeért a szánk). Szeretnék csokolozni mert érzem hogy kéne csak nem merek.
2018. febr. 26. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Azert nem tudsz, mert leirni sem sikerult jol.
2018. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van kivel?

Mert ha nincs, nagyobb feladat lesz szerezni egy ilyenekre hajlandó nőstény egyedet, mintsem végrehajtani eme kívánságod.

2018. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En oktoberben csokoloztam elosszor,aznap egy gyerek lekapott es katasztrofa volt utana par ora mulva ossze keveredtem egy masikkal akivel ugye kavartam es borzasztoan jo volt(fesztival volt es alkoholt fogyasztottam)...(miutan meg tortent az elso csok beindult az elet) Amikor ossze jottem az exemmel az elso csokunk borzaszto volt utana egyre jobb...Szerintem ha valakivel smarolsz akkor inkabb tobbszor es siman egymasra tudtok hangolodni 15/L
2018. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert kicsi a fas zod
2018. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 cm az átlagon fellüli 😂
2018. márc. 25. 16:51
 6/6 anonim válasza:
Drága 3-mas kislány a bizonyíték az elcseszett társadalomra.
2018. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!