Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most van még elsőnek barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van még elsőnek barátom, de nem merek csókolózni, de ez miért van?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, ő a legelső az életemben, viszont nem merek csókolózni. Úgy igazán soha nem csókolóztam, félek hogy valamit elrontok. Mondhatni nem tudok, kétségbe vagyok esve. Mit csináljak? Mit mondjak a barátomnak?

18/L



2015. máj. 6. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, csak engedd, hogy vezessen a nyelvevel, ne ellenkezz.
2015. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj én megtanítalak aztána barátod nem fog látni bénázni ;)
2015. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nem tudod elrontani :)
2015. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha igen? Nagyon ideges vagyok e miatt.
2015. máj. 6. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy csókot nem lehet elrontani. :) Engedd, hogy a párod megcsókoljon, a reakció ösztönös lesz. ;)

"Különbségek" legfeljebb annyiban vannak, hogy hevesebben vagy finoman csókol valaki, de hogy nektek mi a jó, ezt már közösen felfedezitek. :)

2015. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szakíts vele, a következő már a második barátod lesz, biztos bátrabb leszel -.- ...
2015. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha még sokáig félősködsz, egyszer csak nem lesz barátod. Engedd el magad, tedd amit ő, persze, ha gyakorlottabb nálad. Vagy ő is félénk?
2015. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én első barátnőm kicsit harapdálta a nyelvem. Mondtam neki, hogy bocs, de ez fáj. Onnantól nem csinálta. Te ne rágd a nyelvét.
2015. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én az első pár csókomat elbénáztam, azóta pedig többen megjegyezték, hogy mennyire jól csókolok. Ne félj, iszonyat hamar belejössz, aztán imádni fogod és semmi félelem nem lesz benned, ne arra koncentrálj, hanem arra, hogy mennyire kívánod a barátodat. Hidd el, tök szuper lesz, és még akkor is jó lesz, ha az első nem úgy sikerül. Ez semmiség.
2018. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!