Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sopronban első randi helyszín?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sopronban első randi helyszín?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten fogunk először találkozni, de nem nagyon tudjuk eldönteni, hová menjünk. Egy egyszerű séta is jó lenne valami különlegesebb helyszínen, de ahhoz kicsit hideg van, nem? Vagy mozi mennyire jó első randinak? Tudnátok segíteni? 18f, 17l
2018. márc. 2. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmikepp se menjetek moziba elso randin... Az a lenyeg, hogy megismerjetek gymast, kommunikaljatok, a film kozben meg nem nagyon van erre lehetosegetek.

Szerintem setaljatok egyet, hivd meg valahova kajalni.:) szerintem igy boven eltelik 2-3 ora

2018. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként nem rajongok a moziért randi céljából mert egyáltalán nem romantikus,haverokkal jó de emlékezetes nem lesz,tekintettel a rossz időre úgy gondolom minél kevesebbet legyetek szabadban csak mert én az elmúlt hétben ha csak 10 percet is voltam kint már megfagytam,2 óra után pedig még annyi kellett otthon a melegben mire átmelegedtem.Ha szép nyugis élményt akarsz és nem fagyosat akkor szerintem vidd el a fórum pizzériába,árban max egy picivel több mint a mozi szóval az anyagiakban nem tér el sokkal viszont ha oda elmentek délután 4 körül akkor elég üres is,hátul a sarokba beültök és ott melegben,nyugodtan tudtok beszélgetni amíg rendeltek pizzát vagy lehet mást is,esetleg csak desszert és üdítő beszélgetés közben.
2018. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sopron nem szép hely, menj más hova
2018. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek be valahova (El Gusto, Kultúr, Hoffer, Zwinger, valami) egy forrócsokira/kávéra, esetleg sütire. Nagyon sétálgatni nincs olyan jó idő.
2018. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Baltazar ha meg nyitva van
2018. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!