Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el?

Figyelt kérdés
Tehát most 10. osztályba megyek és a volt osztálytársamról van szó. (Lány) kérdeztem még régebben tőle hogy lenne-e kedve találkozni és beleegyezett de eddig nem hívtam sehova mert elfoglalt voltam és most szeretném de nem sok ötletem van hova tudnám elhívni. Egyszerű séta? Vagy fagyizni? Melyik a jobb? Esetleg ötletek? Valamint ha áthívnám a lakásba az nyomulásnak számít? Ezt azért kérdezem mert ha nagyon meleg lesz akkor ha felhívom a lakásba arra hivatkozva hogy nálunk van klíma az nagyon gáz? Köszi a válaszokat! :D

2017. aug. 7. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Cigánygyerek vagyok de nem vagyok buta.
2017. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ :/
2017. aug. 7. 00:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki aki normális választ ad?
2017. aug. 7. 00:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyilkos meleg lesz akkor nyugodtan hívd fel szerintem nézzétek egy filmet vagy valami ha meg nem akkor fagyi mozi stb
2017. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen máskor is.

Üdv.: Cigánygyerek

2017. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Bálint Galéria Kávézó szerintem jó hely első randira. Engem is oda vitt a barátom :)
2017. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az értelmes válaszokat! Debreceni vagyok annyi a baj :/ holnap megyek vele fagyizni meg sétálni mondtam neki ha meleg lesz akkor ha szeretne nézhetünk filmet is és mondta hogy az jó mert tud egy jó filmet :)
2017. aug. 8. 00:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy segítettetek!
2017. aug. 8. 00:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Cigánygyerek

2017. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!