Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszek a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a lánynak?

Figyelt kérdés
Szóval, 16 éves vagyok. A lány pedig, 15 éves. Külsőre igaz, nagyon eltérünk, de ő azt mondta, rendes vagyok, azt mondta, jó velem beszélni, és ha lessz ideje, találkozik velem. Én szólítottam meg, mindketten csendesek vagyunk, én félénk is, de ez nem lényeg. Hanem, ő benne van valami más, ami más lányba nincs meg, vagyis biztos meg van másba is, de ő vele olyan tartalmasan eltudtam beszélgetni. És érdekes egyéniség, pozitív. Amikor beszéltünk egyik nap, akkor nevetett olyan dolgon, mint például, rám ugrott a cicám, ő is szereti az állatokat, én is. És még amikor régebben láttam, akkor csak rám-rám nézegetett, de akkor még nem volt bátorságom ahhoz, hogy megszólítsam, most viszont, ki szeretnék alakítani egy baráti, vagy akár barátinál több, kapcsolatot vele. Ez rajta múlik, mert én elfogadom barátnak/többnek is őt. És ő nem az a lány, aki iszik, aki cigizik. Ő rendes. Én magamat rendesnek mondom, de ezt nem az én véleményem dönti el, hogy az e vagyok. Velem, sok minden történt, az elmúlt időben, főleg negatívum, és ezt nem szeretném elrontani, már ha az előző dolgokat én rontottam el. Szóval félek, hogy esetleg nem tetszek neki, félek attól, hogy egyszer közli, hogy nem találkozhatunk, és én nagyon érzékeny vagyok belülről, de ezt soha nem mutattam ki. Csak szeretnék figyelni rá, miközben beszélgetünk, esetleg amikor elhívom valahová, oda adom a kabátomat ha hideg van. Ezt szeretném, nekem ez az életcélom.

2018. márc. 4. 12:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg még annyit, hogy én türelmes vagyok, szóval én várni fogok rá, mert figyelt rám. És ezt nagyon-nagyon értékelem pozitívan.
2018. márc. 4. 12:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez tök cuki :3

Nyugodtan közöld vele később az érzéseidet.Szerintem hasonlóan érez ő is,csak még puhítgatnotok kell egymást.

Hívogasd el továbbra is valahova,és beszélgess vele minél többet.

Az értelmes lányok értékelik,ha egy fiúval normálisan lehet társalogni. És szinte minden lány szereti,ha gondoskodnak róla.

Hajrá. ;)

2018. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat. Kicsit megnyugodtam, de igaz csak 1-2 óra közötti időt beszéltünk ott a megállóba, de én akkor is nagyon megkedveltem, és nem is tudom mi lessz, ha ez nem sikerül... Csak mert, volt pár ilyen esetem, a különbség az, hogy az interneten voltak a régiek, most ő az első, akit valóságban szólítottam meg, és igen, emlékszek, akkor is nagyon összetörtem, amikor interneten, de most mivel közel van, és így sokkal inkább érzem, így a negatív történés, sokkal több kárt fog okozni bennem. De remélem, hogy nem így lessz. Még egyszer köszi a választ. :)
2018. márc. 4. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Most sokkal nagyobb esély van arra,hogy összejön. :)
2018. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lessz. Én nagyon szeretném :) Köszi a választ.
2018. márc. 4. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Szívesen 😉
2018. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire is "fura", de így írják: lesz.
2018. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocs, de nem "az e vagyok", hanem "az vagyok-e", valamint nem "ő benne", hanem "őbenne". (Továbbá: "el tudtam beszélgetni"; "más lányban/másban".)
2018. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm, vannak furcsa szokásaim, igen tudom, a lessz meg a hasonlók, de én így írom ezeket. Nekem van saját helyesírásom, és ez a személyiségemet semmivel sem változtatja meg, csak szeretek úgy írni dolgokat, ahogy kiejtem őket, vagy ahogy nekem tetszenek. :)
2018. márc. 4. 21:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként, ti is kaptatok zöld kezet, a javításért. :)
2018. márc. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!