Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha "megijedek"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha "megijedek" amikor tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés

Miert van ez? Peldaul amikor mondjuk elkezd szemezni velem vagy mondjuk ram mosolyog. Vagy van ilyen lany az ismeroseim kozott is, hogy igazabol nekem is nagyon tetszik de megis mikor egy tarsasagba vagyunk es beszelgetunk akkor ott hirtelen megsem akarom a dolgot, nem tudok mit csinalni. Es olyan is volt mar, hogy rairtam es minden jol is alakult, talalkozot is megbeszeltunk de vegulis lemondtam, hogy megse erek ra pedig nagyon kerdezgette, hogy es kesobb vagy masnap stb de leraztam :(((

Pedig nem akartam. Mert tenyleg tetszik de mar elszurtam ezt.

Valahogy elkezdeni eltudom mert tenyleg szeretnek baratnot de aztan ahogy valami komolyabbat is csinalni kellene megijedek es inkabb menekulore fogom. Pedig nagyon sokan mondtak mar, hogy milyen helyes vagyok stb de nem nagyon van onbizalmam ugy erzem. Mit tudnek ezzel kezdeni?

Egyszer leptem tul ezen mert tenyleg annyira tetszett az a lany, hogy erte barmit megtettem volna. De o meg visszautasitott es az nagyon fajt... Mint kiderult mar volt baratja akibe szerelmes csak akkor meg nem volt publikus.


2017. aug. 11. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tökéletesen át tudom érezni..:)


Én is ilyen voltam....aztán kinőttem..! szerintem erre nincs tanács. Ha elmúltál már 20..akkor fordulj olyan emberhez..aki az ilyen emberekkel foglalkozik:)


Én 15éves koromra tettem túl magam ezen:)

2017. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!