Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a láthatáron, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a láthatáron, de vajon mi lenne a megfelelő lépés nők napján?

Figyelt kérdés

Nos, kicsit megprobalom leirni magamat és őt is, hogy milyenek vagyunk.

Alapsztori : szóval van egy lány akit már pár éve ismerek, meg gyermekkoromban,, jártunk,, is, de az nem volt komoly. Azóta nekem volt egy Kissebb ideig tartó párkapcsolatom, ami majdnem egy évig tartott. Most úgy hozta össze a sors, hogy újból egymásra kaptunk. Valamilyen hirtelen gondolat folytán elhivtam vacsorázni az eggyik helyi étterembe, azt mondta hogy jól érezte magát, én is jól éreztem magam, végén puszival bucsuztznk ami nem nagy szám tudom.

A baj az ott van, hogy személyiségbeli különbségek vannak kettőnk között, mivel én mindig is hosszú, kiegyensúlyozott, komoly kapcsolatra vágyom, ő pedig az a lány aki elég sok fiútol kap randi invitálást, sokat elutasit, de biztos akadt pár olyan akivel próbálkoztak, komoly kapcsolata nem volt mégsem. Én nem szeretnék nagyon eggyeszakas kalandot, mivel nem hoz lázba az ilyesmi, hanem tőle is többet szeretnék, ha nincs rá esély akkor inkább nem is szeretnék vele kapcsolatot tartani ilyen téren, mert tuti szarul jövök ki belőle, mert erősebb köteléket alakítok ki emberekkel mint az átlag.

Nos, a kérdésem pedig az volna, hogy most így nő nap alkalmából mit tegyek.

Én arra gondoltam, hogy vinnék neki virágot, meg esetleg valami kis finomságot, szóval meglepem. Van egy másik opció is ami kicsit,, merészebb,, mivel van a dombon egy fahazikonk, amit még nem látott, és gondoltam el vihetem oda...

Semmiképp sem gondolkodom egy éjszakás kalandban. Ha van esetleg más ötlet ami célra vezetőbb, akkor írjatok le.

Bocsi hogy ilyen hosszan írtam le, s köszönom szépen mindenkinek előre a válaszokat!

Én F20, ő L18.


2018. márc. 7. 19:07
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Én arra gondoltam, hogy vinnék neki virágot, meg esetleg valami kis finomságot, szóval meglepem."

Ez mindenképpen jó ötlet, biztos, hogy örülni fog neki.


"Van egy másik opció is ami kicsit,, merészebb,, mivel van a dombon egy fahazikonk, amit még nem látott, és gondoltam el vihetem oda... "

Ez is egy lehetőség, de hogy ennek van-e realitása, azt neked kell tudnod. Ha tényleg komolyabb dolgot szeretnél vele, akkor csak úgy kezdeményezz ilyet, ha úgy érzed, van esélyed.


"Semmiképp sem gondolkodom egy éjszakás kalandban."

Az nem árt, ha ezt vele is érezteted. :-)

Soxerencsét!

2018. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem hogy talán a faházas opció tényleg kicsit túlzás..
2018. márc. 7. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha a csaj hozzá van szokva az egy éjszakás kalandokhoz akkor nem túlzás, vagyis a virág meg a csoki unalmas főleg ha kapos a csaj, ilyet mástól is tud kapni..

Hívd el a házba,de biztosítsd, hogy semmi elhamarkodott dolog nem fog történni, ha nem akarja..

Ott találj ki valamit, kis zene hallgatás, kajálás, film nézés, összebújás ez biztos, hogy erősíteni fogja a kapcsolatot, mint a virág!

Hajráá!

Írd meg mi volt !!

2018. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, mindenképp meg fogom írni a vegkimenetelet ennek a helyzetnek!
2018. márc. 7. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem történt semmi, mivel nem tudtunk találkozni
2018. márc. 9. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyes légy!
2018. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!