Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen magyar zenei koncertet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Supra01 kérdése:

Milyen magyar zenei koncertet ajánlanátok egy 13-14 éves párnak?

Figyelt kérdés
Vagyis milyen magyar nyelvű zenéket hallgatnak a 13-14 éves lányok és fiúk??? Együttes neveket tudnátok mondani?

2018. márc. 9. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Alma együttes, Tompeti
2018. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
Halász Judit
2018. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt hallgatják a hamarosan ballagó nyolcadikos srácok és csajok? Én azt hittem, hogy ezeket a 7-10 évesek hallgatják.
2018. márc. 9. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ennyire nem érted a viccet?


Mindenki mást hallgat, milyen zene érdekel?

Rockereknek Leander Kills, Depresszió, Tankcsapda ajánlott.

Többiek Halott Pénzt, AK26ot, Mikee Mykanicet, BSW-t, XFaktor versenyzőket, meg ki tudja mit hallgatnak.

Kisebbségiek Dorinát, Kis Grofót, Jolly-t meg egyéb "tehetségeket" preferálnak.

Ha csak beírnád a YouTube-ba, hogy zene, már előrébb lennél mint a Gyakorival, legalábbis ha ilyen szegényes formában írod ki a kérdést.

2018. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Belga
2018. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát, 13-14 évesen nagyon nagy koncertet nem ajánlok, 1 legtöbb helyre 16 alatt be se lehet menni, 2 fiatalok vagytok ti még az ilyen koncertekhez, esetleg egy kisebb helyen megtartott koncertre ahova tudod hogy nem csak felnőttek(vagy inkább feltnőttek) mennek hanem a te korosztályod is.
2018. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Tankcsapda, Leander kills, Road, Depresszió, Ossian...
2018. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egyedül esélytelen az hogy bejussál egy igazi koncertre! Kivéve ha személyes kapcsolatba nem vagy az adott zenekarral. Vagy mennjél az anyukáddal ha őt is érdekli az adott együttes! Én az anyummal szoktam menni voltunk már Leander Killsen, Depresszión (ők közeli barátaink), Tankcsapdán ( velük egy kelet-magyarországi turnét végig toltunk),Kárpátia úgyszintén, és még sorolhatnám! De egy Tompetire vagy egy Apacukára tuti beengednek ;) szintén 13 éves vagyok. Ja és nincs "párom" >•<
2018. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!