Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír? És miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? És miért nem hív randira?

Figyelt kérdés

Röviden: kb. 2 hónapja ismertük meg egymást egy családi-baráti eseményen, a fiú 17 éves. Nagyon jòl elvoltunk, dumáltunk, nevettünk. Utána messengeren is sokat beszéltünk/ünk, de az esetek többségében én írok rá. De utána van kedve velem beszélni, visszakérdez, nem csak egyszavas válaszokat ad,érdeklődik.

Anyukám és nővérem szerint tuti bejövök neki, mert elmondásuk szerint "többször rajtam felejtette a tekintetét" meg "aranyosak voltunk együtt". Én is úgy éreztem, hogy megvolt a kémia meg az összhang, de nem értem miért nem kezdeményez. Barátnője nincs, ezt már kétszer is "megemlítette" előttem.



2018. márc. 13. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem erdekled, csak nem meri elmondani es igy koptat le.
2018. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Én elhivlak randira, ha szeretnéd :) 20/F
2018. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
47%

Szia!

Mivel nem ismerem emberünket, így magamból, és az eddig tapasztalataimból kiindulva próbálok meg neked segíteni.

Én is 17 voltam, amikor megismerkedtem barátnőmmel.


Az igazságot megvallva én észre se vettem, hogy napokig az adott lány írt rám. Csak később említettem mikor pár napig nem írt, hogy azért nem üzent, mert azt várta, hogy én írjak. Szóval lehet, hogy egyszerűen figyelmetlen.


Egy másik gondolatom pedig az lenne, hogy nem akar nyomulósnak tűnni. Nálunk pl. a barátnőm célozgatott.

"Félek egyedül hazamenni,, "Úgy ennék egy sütit. Te nem?,,

És bevált, minden edzése után hazakísértem..:)

Tessék célozgatni! A fiúkat néha noszogatni kell.


Ha még ezekre se reagál szerintem jöhetnek a kicsit személyesebb kérdések. Érdeklődhetsz az iránt, hogy tetszik-e neki valaki. stb..

Ha esetleg ebből se akar neki leesni, akkor nincs más meg kell említeni, hogy tetszik neked. Hidd el nem gáz, ha megtudja.


A többi hozzászólásra reagálva, ha le akarná koptatni, nem érdeklődne iránta, sőt lehet nem válaszolna..:)


Remélem, ha egy kicsit is, de tudtam segíteni! 21F.

2018. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó :)

Tegnapelőtt is ő írt rám, és ő vetette fel a témákat, meg mintha egy kicsit féltett is volna :)

De majd utalgatok

2018. márc. 15. 04:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináld azt, hogy amikor legközelebb beszéltek, elköszönéskor említsd meg csak úgy mellékesen, hogy amúgy ha elhívna randira, igent mondanál.


Csak így lazán. Azután alszik rá egyet (már ha tud), és biztosan elhív randira. Így úgy jelezted neki, hogy igazából nála maradt a labda, és a fiúknál ez nagyon fontos. Te csak kinyitod az ajtót (kertkaput), de ő az, aki bekopog.

2018. márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!