Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha én hívom randira? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én hívom randira? L

Figyelt kérdés

Van egy fiú bejön nekem de én nem tudom,hogy ő mit érez és már kezdem unni,hogy nem tudok rájonni ahogy a haverjai sem. Ezért el akarom hívni randira szerintetek gáz lenne? Mármint kevésbé lennék lány a szemébe ettől?

Szerintetek jó ötlet?

Korcsolyázás vagy mozizásra gondoltam vagy kajálni menjünk?

16/L 17/F



2018. febr. 26. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Én hasonló cipőben vagyok csak 20 évvel idősebben :)

Szerintem ne hívd el randira. Ne a nő kezdeményezzen, az olyan idétlen dolog. Keresd a társaságát és beszélgess vele, esetleg finoman utalhatsz rá, hogy pl szeretnél megnézni mostanában egy filmet a moziban vagy szívesen elmennél valamerre. De ilyen direkt megnyilvánulásoktól azt javaslom tartózkodj.

Egy nő maradjon meg nőnek. Elhiszem, hogy most nagy divat ajtóstul rontani házba a lányoknál, meg feszülős ruhát hordani a fiúknál, de ettől még nem feltétlenül normális dolog.

De ezt úgyis te érzed, hogy neked mi az ami belefér az értékrendedbe. Én nagyon kellemetlenül érezném magam ha ilyet csinálnék, és olyan "könnyen kaphatónak". Az pedig nem túl nőies tulajdonság.


36n

2018. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék ismerjük már 2-3 éve egymást:D es tudja hogy szókimondó vagyok:) azt is hogy nem vagyok könnyen kapható és csak egy randi lenne:D
2018. febr. 26. 07:49
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Gáz
2018. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

16 L

Inkább ne...várj még egy hónapot és ha addig ő nem hívott el randira akkor hívd el te. Egyelőre még várj 😊

2018. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De addig vége a korcsolya szezonnak és imádunk korcsolyázni:D
2018. febr. 26. 08:56
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a férfi ismerőseim azt mondták, hogy ez gáz.

Én hallgatok rájuk.

És volt is már rossz tapasztalatom. Barátnők rábeszélésére elhívtam valakit nő létemre, aztán nem sült el jól. Azt hitte, hogy akkor rögtön azt csinál velem, amit akar.

2018. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Meg vagyok lepődve a válaszokon.

Szerintem se kezdeményezzen a nő, mert azzal elveszi a férfitól a vadászat izgalmát. Ha engem egy nő elhív randira, azzal át is tette magát a "dugni pár hétig aztán pápá" kategóriába. Hiányozna a tervezgetés, hogy hogyan hívjam randira, a taktika hogy mit is csináljunk amivel elcsábítom, hogyan csókoljam meg, a bizonytalanság hogy sikerül -e vagy sem és a boldog végkifejlet, hogy csókolóztunk és a sok tervezgetés meghozta gyümölcsét.

Ha csak elhív a nő és nálam a labda, onnantól nem érdekel az egész annyira, csak szex szintjén.

2018. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nyugodtan hívhatod. Sok fiú van úgy vele, hogy inkább kezdeményezzen a lány, ha akar, mert félnek a visszautasítástól. Lehet, hogy ő is ilyen.

Szoval, ha bejön, írj neki gyorsan, mielőtt kiszeretsz belőle.

17/F

2018. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem rohadtul hívd el!!!! Bátor dolog. És a fiuknak az tetszik, vagánynak tart majd. 3 barátom volt, abból 2őt én hívtam randira. Jó lehet össze jöttünk volna ha várok, de türelmetlen személyiség vagyok. És szerintem ez tök jó dolog! Legyél bátor! Talán megfontolom és is, hogy elhívjam e azt aki tetszik. Ha te megteszed én is megteszem, legyél példa a lányoknak!!! 17/L
2018. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!
2018. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!