Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírni minden esetben ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírni minden esetben ciki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön nekem, 2017 szilveszteri házibuliban találkoztunk elöször de nem tudtam vele szoba keveredni mert kb 40en voltunk es nem akartam tul ramenos lenni vagy leegetni magam, szoval ennyi. Azota majdnem minden hetvegen penteken es szombaton is mentem bulizni, de meg veletlenul se talalkoztunk ossze mert o mindig mashol volt, szoval több mint 1 eve nem sikerült osszehozni hogy szoba tudjak vele keveredni, közös ismeröseinkkel szoktam kavezni minden nap hogy talan egyszer o is veletlen ott lesz de nem.


A kerdesem az hogy ezek utan hogy több mint 1 evet vartam ciki rairni? Amugy instan minden kepem lajkolja meg ilyenek szoval valamennyi szimpatia biztos van.



2018. márc. 24. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, nem értelek. Jártál bulizni meg közös haverokkal miatta...Miért nem mondtad egyiküknek, hogy hozzák őt? Vagy miért nem írtál neki?


Nem ciki ha most írsz neki, csak ne a szia mizut vesd be.

2018. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amugy egyaltalan nem vagyok ilyen félénk tipus de ö nagyon bejön es nem akarom elrontani semmikepp :S


Te mit gondolsz hogyan irhatnek ra milyen szöveggel? 2 mondat után már megy a dolog :D

2018. márc. 24. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Hát ez már a balfsz kategória amit te csinálsz.

1 év....öcsém.....

2018. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább epito kommenteket várok :D
2018. márc. 24. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
17 novembere nem fel eve volt?
2018. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy vannak közös ismerőseitek. Írj rá, hogy:


"Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, tudod XY telefonszámát?" valószínű, hogy tudni fogja. Ezután mondd, hogy sajnos elvesztetted és kellene.


Azt mondtad, 2 mondat után menni fog :D

2018. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki ràírni, viszont a kitalàlt dumàk azok sajnos.... Àtlàtszóak SZERINTEM. Hívd el egy buliba, az mégsem kifejezetten egy randi... Vàlaszàból pontosan tudod majd, hogy kölcsönös a szimpàtia vagy sem.
2018. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!