Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nekem bejön,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem bejön, egyiknap kihivott hajnalba hogy nem e lenne kedvem kimenni vele én kimentem vele első találkozásnál megöleltem és én ugy éreztem hogy le akart csókólni de én kettő puszit adtam neki. szerintetek mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy a lány csókot akart, ezért ez rosszul érintette, de szerintem megcsókolnod max az elváláskor kellett volna.
2018. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abbahagyni a trollkodást.
2018. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az első válaszolót, énis igy érzem hogy elváláskor kellett volna, selfit is löttünk puszizas közben! és azt mondta majd legközelebb. akkor legközelebb elsőnek puszi, elváláskor meg csók? igen igazad van rosszul érintette mert láttam rajta elváláskor.
2018. márc. 31. 18:38
 4/4 balazs.dani válasza:
szeretem az olyan ebereket (és ez nem vicc) akik azon bajlódnak hogy mit- hogy kellet volna csinálnom a végén, mások meg ott szenvednek a padon (mint én) mert nem megy nekik a csajozás :'(
2018. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!