Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Csendes pasival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csendes pasival senkisem járna?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Csendesen állj be egy parkolóba egy AMG Mercivel, csendesen száljál ki belőle és meg is dőlt az elmélet :) örülök, hogy segithettem :D
2018. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Krumpiltesta
2018. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én személy szerint olyan pasival nem járnék, aki ilyeneket kérdez.
2018. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha mellettem se tud feloldódni és nem szól semmit, akkor az nem egy izgalmas dolog. Mármint érted... nulla kommunikációval elég nehéz kialakítani egy kapcsolatot. Az nem baj, ha társaságban nem szeret annyira a középpontba kerülni. Van aki félénkség miatt csendes, más pedig bölcsességből hallgat. Előbbi talán kevésbé férfias, utóbbi vonzóbb számomra. De az ember változik, ki tudja, lehet egy kapcsolat ki tudja hozna a félénkebb fiú másik énjét is... nem tudom. Mindenesetre nálam nem kizáró ok.
2018. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Lekvarosbuktaa
2018. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En járnék, de az illető olyan csendes, aki tetszik, hogy nem tudok rendesen beszelni vele, amiből az következik, hogy nem fogunk. Tömören ennyi.
2018. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A csendes pasi is csak addig csendes, amíg el nem érkezik a megfelelő személy. Ellenben a meghitt csend néha igenis jó egy párkapcsolatban

-egy lány "csendes" baráttal

2018. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én igen. Az ilyen fiúk számomra sokkal szimpatikusabbak. :)
2018. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én igen. Sokkal cukibb ha egy fiú csöndesebb. Persze azért legyen véleményed
2018. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!