Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lány kezdeményezhet így,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány kezdeményezhet így, vagy ez már túl rámenős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok, gólya. Can egy fiú a felettem lévő évfolyambol, aki nagyon tetszik, viszont egy szót nem váltottunk meg soha, nem is ismerjük egymást.

Nos, és arra gondoltam, hogy mi lenne, ha kezdeményeznék, vagy valami, de kicsit tartok tőle, hogy esetleg tul rámenős lennék, vagy egyáltalán nem tetszenek a fiúnak. Szóval én úgy gondoltam ezt, hogy odamennek hozzá egyik nap, és megkerdeznem tőle, hogy nincs e kedve suli után beugrani valahova inni/enni valamit. De nem tudom, hogy ez egyáltalán jó ötlet - e, ilyesmik...

A fiúról tudni kell, hogy kicsit csendesebb fajta, nem nagyon szokott a társaság élén lenni ha értitek. És érdeklődik a művészetek iránt.

Szoval nem tudom, szívesen mrghallgatnam a véleményeteket erről, hogy mit gondoltok, jó ötlet - e, vagy hogy egyáltalán ez egy okes dolog e. Ha van, a személyes tapasztalataitokat de tartsátok magatokban.

Köszönöm szépen előre is. 😊



2018. ápr. 4. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is 15/l vagyok

Hát én személy szerint nem így kezdenék

Mármint ha előtte még egyátalán nem is beszéltél vele az szerintem fura lenne ha a semmiből egyszer csak megjelennél és rögtön elhívnád valahova

Nincs véletlenül közös barátotok?

Aki betudna vinni téged az ő társaságukba hogy először megismerjétek egymást?

Vagy talán egy közös tanár is jó közös téma lehet

A lényeg hogy először próbálj meg vele csak simán megismerkedni meg beszélgetni

Hogy legyen közös témátok

Aztán szépen fokozatosan

Most hogy így belegondolok én tuti így csinálnám

Valami közös barát által elkezdenék vele beszélgetni vagy ha nincs akkor meg valahogy megpróbálnám úgy alakítani hogy szóba elegyedjünk

2018. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne tapadj már
2018. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szeraf45 válasza:
46%
Dehogy rámenős. Nem gáz. Csak toljad!
2018. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass “Najonemar” nevű felhasználóra.

Ha elhívod valahova, azzal egyértelművé teszed nála, hogy tetszel neki, de ebben semmi fura nincs. Csak az éretlen kislányok nem mernek így kezdeményezni és használják fel pasizásra a baráti társaságukat. 20/N

2018. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jelöld be először bármelyik közösségi oldalon. ha visszajelöl akkor írj rá bátran és kezdjetek el beszélgetni. ott úgyis látni fogod ha érdekled vagy nem
2018. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!