Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első és második randi, ötletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első és második randi, ötletek?

Figyelt kérdés

Fogok találkozni a napokban egy számomra igen szimpatikus lánnyal. Az első találka nem lesz túl hosszú, csak beszélgetünk picit aztán úgyis rohannunk kell, viszont kellene egy kis segítség. Szerintem gördülékeny lesz a beszélgetés, de a kezdeti nehézségeket (gyors szívverés, izgatottság) hogyan küzdjem le? Nyilván megöleljük egymást, megkérem milyen napja volt, de ha véletlenül itt még zavarban lennénk, akkor mit kérdezzek? :D


Valamint a másik kérdés.. a második találka este lesz, ezt előre megbeszéltük, és én arra gondoltam, hogy vinnék virágot. Szerintetek mennyire jó ötlet?


18/F



2018. ápr. 4. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom hogy mozi semmiképp se való kapcsolat elejére mert se beszélgetni nem tudsz vele se mást. Elég keveset írtál a helyzetről vagy mióta ismeritek egymást meg úgy egyébként. Így nehéz tanácsot adni.


De megpróbálom. Legyen az a cél hogy jól érezzétek magatokat. Ne feszülj be. Öltözz fel, legyél ápolt, igényes, illatok stb. Mossál fogat. :D Ne legyél hagymaszagú meg ilyenek.


A viccen túl hogy hogy mit kérdezz? Az is számít a csaj milyen személyiségű. Jár a szája állandóan, vagy közepes mennyiségben beszél vagy csavarhúzóval kell belőle kierőszakolni a mondatokat? Mert nem mindegy.


Ha meg mocskosul bejössz neki akkor lényegében tárgytalan a kérdés mert a 101 kiskutyáról is beszélhetsz, az is tetszeni fog neki. Tapasztalat. Amikor bejövök valami csajnak, mondhatok bármi butaságot, nevet rajta, még akkor is ha szerintem is butaságot mondtam.


Ha mégis lenne kínos helyzet pl megcsókolnád és elhajol, ilyenkor hidd el a legjobb a humorérzéket elővenni és valami poénnal elütni a dolognak az élét. Például mittudomén a fogtündér azt mondta hogy sikerülni fog. Na mindegy majd legközelebb és aztán válts valami témát és ha 10 perc múlva újra próbálkozol a csókkal lehet engedékenyebb lesz. Fene tudja.


Első alkalomra séta és fagyi tökéletes. Azt írtad kevés időtök lesz hát nem tudom neked mit jelent a kevés. De a séta önmagában is hihetetlen jó lehetőségeket rejt. Vidd le valami partra és tanítsd meg kacsáztatni. Meg ott úgyis hozzá kell érned és könnyen csókban végződhet a sztori. :D


A második alkalom lehetne valami sport program vagy főzés a másiknál. Vagy bármi kreatív dolog ahol tudtok közeledni egymáshoz. De ne mozit! Azt a bénák tolják.

2018. ápr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!