Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiu, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu, de felek ha talalkozunk nem olyan leszek neki mint ahogyan elkepzelt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel en mar talalkoztam par napig de ugy hogy o nem emlekszik ram (egy hotelban voltunk). Nemreg elkezdtunk beszelgetni, es o elmondta nekem hogy nagyon bejovok neki. Mar tervezgetjuk hogy talalkozunk, de felek ha talizunk es jobban megismer akkor mar nem igy fog erezni. Nem vagyok egy vekony alkat, sokkal teltebb vagyok az atlagnal es felek hogy o a vekony lanyokat szereti es hogy olyannak kepzelt el. Vagy a szemelyisegemet mashogy kepzelte el...Nekem is nagyon bejon ez a srac. Probaltam lefogyni egy kicsit de nagyon nehezen megy😶 szerintetek ha 1-2 hetig csak vizet iszok egy gyumolcsot eszek akkor tudok latvanyosan fogyni? Igazabol nem is a sulyommal van a baj hanem az alakommal, es a combomrol es a hasamrol a legnehezebb lefogyni:(( tudtok valami gyakorlatot ami erre jo es maximum 2 het alatt latszik az eredmeny?

2018. ápr. 6. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Én sajnos nem tudok fogyási gyakorlatot, de szerintem egy fiú miatt nem érdemes ilyen drasztikusan megváltozni. Szeressen úgy amilyen vagy. Tudom, most nehéz tisztán látni a rózsaszín köd miatt, de ha ő csak azt látja hogy túl súlyos vagy akkor nem szabad rá időt pazarolni. Ez az én tanácsom, de ha mindenképp le akarsz fogyni, és most elkezdesz sportolni és egészségesen táplálkozni, akkor mire jön a következő pasi addigra szép alakod lesz.
2018. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Két hét alatt nem lehet lefogyni. Az hosszas munka, főleg ha azt akarod, hogy az egészséged se menjen tönkre. Amúgy ne aggódj, nem csak a külső minden, sőt. Biztos te is tapasztaltad, hogy vannak olyan fiúk, akik nem feltétlenül az eseteid, de lehengerelnek a személyiségükkel, plusz vannak olyanok, akikért csorog a nyálad, de kinyitja a száját és elmegy az életkedved.

Add önmagad, ha ez nem tetszik a fiúnak, akkor nem tartoztok össze, neked is jobb, ha nem jöttök össze.

2018. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!