Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik valaki, de nem találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, de nem találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerős társaságból megtetszett egy fiú. Ő véletlenül csapódott a társasághoz, így félek, hogy nem találkozunk többé. Fb-n be van jelölve nekem, de ennyi. Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám, esetleg rám írjon, kezdeményezzen?

2017. aug. 31. 19:39
 1/10 DollarDog ***** válasza:
Attól még hogy neked tetszik ,nem biztos hogy a srác nagyon felfigyelt volna rád! Így neked kéne kezdeményezni!
2017. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az meg se fordult a fejecskédben, hogy te írj rá, te kezdeményezz?
2017. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te
2017. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj oda beszélgetni hozzá ha találkoztok,fbn nem hiszem tudsz benne vonzalmat kelteni. Találkoztok sokkal egyszerűbb és hatásosabb. Beszélgetés közbe pl. kicsit közelebb hajolsz a fejéhez aztán kicsit hátrébb,meg érinted csak úgy véletlen szerűen,szemkontaktus érezze hogy rá koncentrálsz. Ebből én simán levágnám. Ki milyen tapasztalt.
2017. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja bocsi most vettem észre nem találkoztok. Akkor kezdeményezz te.
2017. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz:) Igen, eszembe jutott már, hogy kezdeményezzek, viszont még alig ismerem, nem tudom hogyan kéne tennem. Az az igazság, hogy nem akarom ezt még olyan nyíltan felvállalni, nehogy balul sülljön el a dolog...
2017. aug. 31. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
"szia! hogy vagy?" "hogy érzed magad" lesz témátok és szeret veled beszélni majd ő is rád ír.
2017. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen személyes talinál bevethet csajos trükkök. Pl elveszel valamit tőle, és a hátad mögé teszed. Hogy elvehesse át kell ölelnie. Vagy ahogy írták hajolj hozzá közel, dőlj a vállára... facebookon tényleg nem igazén lehet vonzalüat kelteni. Ha van valami kpzös ismerösötök, akkor azt kérdd meg, hogy hozzon össze valami, ahova mindkettőtöket elhív, ls meg is van a személyes tali.
2017. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én mázlista voltam. 7. osztályba jött egy újj lány az hozzánk és nagyon megtettszett. Apukám kazán szerelő és mondta hogy hozzájuk megy egy kazánt beszerelni és elmentem hozzájuk, vittem egy tábla csokit és... még mindig együtt vagyunk


16/f

2017. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*az nélkül az osztály után
2017. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!