Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelitsek fele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelitsek fele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok, fiu. Van az iskolamban egy lány aki 17 éves, eggyel felettem van. Már oktober-november ota kimondottan tetszik, de nem merek kozeliteni fele tobb okbol is. Pár honapja még láttam hogy van barátja, ugyanugy oda jár ahova én, viszont kigyurt nagy darab csávo, van legalabb 18-19 éves. Én meg nem vagyok valami testes, se semmi. Mostanaban nem latom oket egyutt, és a csávo facebookjan is az van irva hogy szingli. Gondolom szétmentek. Aztan azért se mert ha beégek elotte, ciki lesz még évekig mindig látni ot és szerintem a lany bisex, facebookjan csomo jelet ad rá. Na de, nem merek és nem tudom hogy kéne megismernem, egyaltalan barátként, még régen bejeloltem facebookon meg minden, de akkor nem tudtam hogy egy iskolaba jarunk még, de amint megtudtam le is toroltem, amit bánok. Instan is bekovttem viszont nem kovetett vissza (lehet az az oka hogy lany baratommal viccbol kitettem bio-ba hogy o a baratnom és talan nem akart bekavarni vagy akarmi). Viszont, ami jol johet, hogy vannak kozos barataink, egyik ismerosommel csomot szokott lenni, de persze o nem tudja hogy nekem bejon, félek hogy elmondana neki vagy akarmi. Nem tudom mit tegyek, egyre inkabb azt érzem hogy megkene ismernem ot:(

2018. ápr. 25. 17:27
 1/3 A kérdező kommentje:
oh, most látom amugy hogy kapcsolatban van elmeletileg! awkward
2018. ápr. 25. 17:58
 2/3 Tizenhármas ***** válasza:
Tedd le a facebookot. Egy hétre. Próbáld meg, hogy nem nézegeted, csinálj valami mást. Sportolj, tanulj, olvass. Vagy menj közösségbe, ez pl a sporttal simán összeköthető; és jót tenne.
2018. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem nézegetem, nem igazan zavar, csak jo lenen ha kozelebb kerulnenk
2018. ápr. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!