Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy közelítsek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy közelítsek a lány felé?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és van a sulimban egy lány aki nagyon tetszik, ő 15 éves. Szóval az a helyzet hogy nem csak egyszerűen megtetszett, hanem minden pillanatban csak ő jár a fejembe. Csak rá tudok gondolni. De eddig még nem mertem beszélni vele... nem is az a baj hogy nem mernék oda menni hozzá, hanem attól félek nagyon hogy elutasít, és azt a csalódást egyszerűen nem bírnám ki. De így se jó most hogy idegenek vagyunk egymásnak és elmegyünk egymás mellett miközben én nagyon belé estem... szerintetek mit tehetnék?

2018. febr. 2. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is honnan tudod hogy nincs a csajnak pasija? Az lenne csak az igazi pofára esés!
2018. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj oda hozzá, beszélgess vele először csak úgy, vagy írj rá, és beszélgessetek de ne úgy hogy tetszel meg ilyesmi csak normális ismerkedés szintjén. Ha jobban megismertétek egymást látni fogod rajta ha tetszel neki.
2018. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztosra tudom hogy nincs pasija... és köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)
2018. febr. 2. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen kezdj el kialakítani egy beszélő viszonyt, ha találkoztok csak köszönj rá vagy mosolyogj már ez is sokat jelenthet, és feltűnhet a lánynak, hogy bejön neked.
2018. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!