Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok: nehéz elhinni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: nehéz elhinni, ha egy srácnak a kövérebb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem kifejezetten a kövérebb lányok tetszenek. Nem is a kicsit ducik, hanem azok, akiken már bőven van "puhaság".

(A mai ideálhoz képest 20-30-40 kiló pluszra gondolok).


Olyan nehéz ezt lányként elhinni? Nemcsak ismerkedéskor legyintenek rá, hogy nekem ez tetszik, de még a haveri viszonyban lévő lányok sem veszik komolyan, hogy nekem ez tetszik.


20/F



2018. máj. 3. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz elhinni. Az én férjemnek is a dagi nők jönnek be. Bár a fiatal pasiknál ez tényleg fura egy kicsit, mert náluk többnyire a haverok véleménye dönt, nem a saját ízlésük.
2018. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Én már egy ideje (férfiként) a molett lányokat kultiválom. Régen sokkal ferdébb szemmel néztek erre, most már szinte elfogadott lett, főleg a fiatalabb generációk részéről. Nekem volt már alig duci, és XXL-es barátnőm is, de szerencsére a család részéről jól fogadták, aki meg emiatt beszólogat, az nem igazi barát :P

26/F

2018. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz elhinni, manapság csak a topmodellek jöhetnek szóba fiúknál.
2018. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos az a tapasztalatom hogy a pasiknak csak a szája nagy. Mások előtt már nem merik felvállalni az extra méretű barátnőket... Ilyen egyszerű. :(
2018. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Irj, ha van kedved ismerkedni.

19/L duci. :)

2018. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, mivel nagy százalékuknak semmi önbizalma nincs. :) 16l
2018. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!