Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg tetszik egyes srácokna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszik egyes srácoknak a kövérebb alkat?

Figyelt kérdés

Eléggé elhíztam, 77 kiló vagyok és ehhez csak 163 cm. Mennyire sok ez? Van aki még az ennyire ducikat is kedveli?


17/L



2017. szept. 15. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

szia, inkabb azt tetszik a pasiknak, nem a vekony lanyok, ha van mit fogni.

én 165 vagyok most 82, de inkabb a combom,fenekem, mellem, nagyobb.hasam az lapos.nem votl soha problémám az ismerkedessel, sőt mindig dicsérnek, h milyen jól nezek ki.de azt hzzáteszem, hogy en azert kisebb nagyobb kihagyásokkal sportolok, tehat feszes vagyok, de a merleg megis ennyit mutat.

2017. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha jó a csöcsöd akkor jó csaj vagy.
2017. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Nagyon nem.

2017. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Egyenfuggo... de inkabb a vekony lanyok. Van akinek jol all a felesleg, folrg ha mellre es fenekre megy, van akinek nem.

Szerintem nem egeszseges a 77 kilo 163 cmhez,

2017. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg tetszik. De a tapasztalt az, hogy az ilyen csajok félnek ismerkedni, visszaírni...
2017. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll. Ha mellé szép arcod van, akkor nem hiszem, hogy lenne problémád az ismerkedéssel. Nekem vannak ismerőseim, akik a husisabb lányokat kedvelik. De inkább a formás alkat a nyerő, nem a kifejezetten kövér alkat szerintem.
2017. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 October15 ***** válasza:
32%
Embere válogatja. Bőven tudnék mondani olyan lányokat vagy hát mostanra már nőket akik anno [meg mondjuk most is] a "duci" kategóriát erősítették és igen csak khm..:P De az amúgy tény, hogy ez akkor működik ha van hozzá mell is.
2017. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Én kedvelem:) 15/F
2017. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem a kimondottan molett alkat tetszik 80-tól 150 kg-ig, de lehet több is. Látod mindenkinek más jön be.
2017. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár teszem hozzá én sem vagyok nádszál alkat, de volt szerencsém ilyen lányhoz és amolyanhoz is. Emberileg / érzelmileg többnek tapasztalom a nagyobb felületen szép alkatot mindamellett, hogy vonzó is.
2017. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!