Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan pasit mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan pasit mint (bővebben leírásban)?

Figyelt kérdés

Viktor Nikiforov persze nem arra gondolok hogy meleg az illető meg nem a külsőre hanem személyiségre (attól nem baj ha jól néz ki, mert szerintem nem igaz a mondás hogy a külső nem számít mert először mindenki azt nézi kivétel nélkül)

Vagy mint a My Candy Love-os Castiel.


Mielőtt támadnátok tudom hogy "gyász" kérdés, off-olók kérem kerüljenek.

16/l



2018. máj. 6. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nojj fel, ez nem igy megy
2018. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tévedsz, nem mindenki a külsőt nézi először.

A többség persze igen, ezért van ennyi szar kapcsolat.

2018. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kik ezek a csávók, de ha valami híresség, azoknak sose az igazi egyéniségét látod, hanem a tökéletesre felépített képet. (Ha fiktív szereplők, akkor pláne.) De ha találkozol egy igazi fiúval és beleszeretsz, akkor a tökéletlenségeivel együtt fogod szeretni :)
2018. máj. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
0%

2.: Tehát azt állítod, hogy mikor először találkozol valakivel aki az ellenkező nemből van és pl totál vállalhatatlan akkor az az első gondolatod, hogy akkor én most ráhajtok mert biztos tök szerethető? :D


Ne etess. Az, hogy mennyire megengedő az ember a külső kapcsán az egy dolog de, hogy totálisan ignorálja ELSŐ körben az ki van csukva.


26F

2018. máj. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm? Miért akarsz te egy nárcisztikus, önimádó pasit? Csak a bajod lenne vele.
2018. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Viktor Nikiforov egy manga???? Te beteg vagy?:)))))))) amugy mindig a kulso fog meg elsore, aztan a nagydumas pasik fogjak meg a noket leginkabb. Ettol nedvesednek a leginkabb. Persze a penz is szamit.
2018. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Drága. Minden jóindulattal...lépj be a valóságba és szakadj ki a mesevilágból. Tudom, hogy az animék nem mesék, de érted, hogy értem.


Ha ilyen pasit akarsz találni akkor olvasgass mangákat, nézzél animéket.

2018. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xKakashix ***** válasza:
remélem topikot tévesztettél és a humorba akart menni.. ha viszont nem akkor jobb ha felébredsz a kis álomvilágodból
2018. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!