Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Keresek USB-s, akkus, hordozha...

Keresek USB-s, akkus, hordozható gyümölcsfacsarót. Link a leírásban, ilyet hol találok Magyarországon vagy eu-ban?

Figyelt kérdés

8-9 napom van a megrendelésére ha eu-ból jön, ha pedig Magyarországról akkor 14-15 napom.

Ilyet keresek, lehetőleg új kellene, mert ajándék lesz..meg ilyen termék amúgyis gáz ha használt.


Link: Portable 380ML USB Electric Fruit Juicer Machine Blender Shake Handheld Smoothie Maker

[link]

Akkus, micro usb-s, újratölthető, hordozható, és vam egy 380 ml-es "kulacsa" ami kivehető és viheted magaddal a kis juice-odat..


Köszönöm! Nagyon sürgős lenne..


2017. nov. 3. 09:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Későn találtam ki hogy mit vegyek a páromnak, és kínából már szinte biztos hogy nem érne ide..
2017. nov. 3. 09:24
 2/5 Peti1001 ***** válasza:
Szerintem sehol.. Erre nincs kereslet, kinek kell akkus gyümölcsfacsaró, meg hol használnád? Vonaton előveszed és kifacsarod a narancsot?
2017. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akár..de nem nekem kell. Párom csorgatta rá a nyálát már egy ideje és most ezt kapja meg születésnapjára.
2017. nov. 4. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Ha megnézed az adatlapját láthatod, hogy az USB csatlakozó csak töltésre van. Tehát bárhol használhatja, amíg az akksi le nem merül.

2017. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, de usb-ről is megy. Hiába van feltöltve, ha töltőn va akkor addig sem merül. De ez most nem lényeg.

Találtam is, már 10-11 napja itthon is van.

Magyarországon találtam, és hála Istennek nem a duplájáért, szóval még jól is jöttem ki.

Kibontottam, megnéztem, de nem próbáltam ki..majd holnap Ő.

De azért köszi!

2017. nov. 18. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!