Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első? 15/L -többi lent-

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első? 15/L -többi lent-

Figyelt kérdés
Lassan 16 leszek. Ő pedig az évben tölti a 17et. 6 hónapja ,,járunk”. Csókon kívűl eddig semmi sem volt még, csók is csak 2 hónapja. Nem azért mert nem bízom benne, magamban nem bízom. Valamiért azt gondoltam, hogy túl fiatal vagyok. Nem tudom hogy kész vagyok e rá. Mármint az első szexuális együttlétre. Gondolom Ő már szeretné, nem mondja de szerintem Ő már akarná. Én teljes mértékig megbízom benne csak félek. Félek, hogy később megfogom bánni, hogy nem vártam. Nincsen tapasztalatom erről szóval ha mesélnétek pár dolgot erről azt megköszönném. Vélemények? Előre is köszi! Mire kell vigyázni stb

2018. máj. 7. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha egy pasi nem képes a BARÁTNŐJÉVEL a szexről beszélni az rég rossz. Nekem ott kezdődik egy jó kapcsolat, hogy a pasi kérdezget róla (de nem szexelünk még) pl: Szűz vagy még? Hogyan akarod elveszíteni? Mesélnél arról, hogy hogyan képzelted el az elsőt? Van-e ötleted, hogy mikor álsz készen lefeküdni velem vagy inkább nem határoznál meg egy időpontot sem? Miket szeretnél csinálni az első közös együttlétünknél?


Ilyeneket kéne megkérdezni nem pedig meg sem említeni a témát

2018. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez két fél együttes feladata. Ha valaki félénkebb fel kell oldani.


Az nem megy úgy ha hallgatunk.


Egy 17 éves fiú teljesen jogosan nem hozza fel, mert ezt döngölte belé a társadalmi elvárás. Tinilányokkal tilos ilyenről beszélni, mert őnekik idő kell stb...


Csak ettől még lehetne ezekről nyíltan beszélni, és fontos is. Le kell győzni a félelmeket együttesen.


Ha beszélni se mertek róla, akkor esélytelen hogy levetkőzz előtte és a merev péniszével áthatoljon a szűzhártyádon, miután lucskosra izgatott.


Amíg nem jutsz el ide hogy ezt ki mered mondani, addig off.

2018. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ!
2018. máj. 7. 19:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Látom sok válasz jött neked, de azért én is írok.


Nekem is volt barátom 17 éves volt én pedig 15. Igazából nem akartam barátot, de beleszerettem. Távkapcsolat volt, de nagyon hasonlóak voltunk, igazából én is félénk voltam, meg a suliban is úgy adták elő, hogy nagyon fáj, meg nagyon extrém romantikusnak kell lennie, aztán amikor túl estünk rajta, csak magamban annyit kérdeztem csak ennyi?

És nekem egyáltalán nem fájt, annak ellenére, hogy a srácnak nagyobb volt...


Igazából én nem bántam meg, mert egy kedves, intelligens fiúval történt, akit szeretek ma is, ő is szeret engem.


Utána még volt egy szűz barátom, vele se beszélgettünk a dolgokról, de konkrétan én voltam a "tapasztaltabb", vele nagyon más volt minden, vonzódtunk egymáshoz, többször hozzáért a testemhez még az együttlét előtt, és vele is megtörtént a dolog, nem bántam meg mert mai napig őt szeretem és velem van.


Ha te még úgy érzed, hogy nem állsz rá készen, nem kell erőltetned semmit, ő látszik, hogy törődik veled, mert nem akar ráerőltetni olyan, amit nem tennél meg szívesen. Tehát képes várni és nem ez a legfontosabb.


Mielőtt neki vágnátok ezeknek a dolgoknak, azt tanácsolom, ne csak csókolózzatok. Hanem ölelkezzetek, bújjatok össze és simogassátok egymást. De ezt nem kellene mondani, mert ha látod a partnered alapvetően ez jön ki belőled. A vonzódás.

2018. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha félsz akkor már megvan a válasz. Ha attól félsz hogy megbanod akkor nem o az igazi..
2018. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14

Akkor most 2 srác dug? Vagy hogy is van ez? Mindkettő szeret..

2018. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!