Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szóltok ahhoz, ha az első találkozásnál a fiú, kezet csókol, és egy szál rózsát ad?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A rozsa rendben van, a kezcsoktol megijednek eskuszom
2018. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen szerintem is. A rózsa szuper de a kézcsók sok lenne
2018. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nagymamám biztos elpirulna, és tetszene neki, hiszen a nagypapa is így udvarolt neki. A mai fiatalság már nem értékeli ezt a fajta udvarlást, szóvak a kézcsókot hanyagold szerintem.
2018. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Mivel én rágom a körmöm- nem vagyok rá büszke- kapásból elrántanám a kezem. Ezenfelül tényleg sok lenne. Ez ma már nem szokás, inkább furcsa és ilyesztő lenne számomra. Sőt a rózsa is. Inkább csak tulipán vagy már virágnak jobban örülnék. Számomra a rózsa a szerelmet jelképezi vagy a szeretetet, na és első talinál még furcsálnám.
2018. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
83%
Lehet velem van a baj de szerintem aranyos lenne, én örülnék ha így köszöntene valaki első találkozásnál
2018. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fruzs33 ***** válasza:
87%
Szerintem cuki lenne,és romantikus
2018. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
A rózsa nagyon jó ötlet, de a kézcsók már “kiment a divatból” :)
2018. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%
Szerintem baromi aranyos es nagyon meg fog becsulni mivel mar keves fiu csinal ilyet es baratom is szokta es egyutt vagyunk regota meg a cipomet is bekoti es nem kerem megra es baromi aranyos minddig vesz vindent aki meg az ilyen sracokat papucsozza azok meg csak feltekenyek mert nekik olyan kell aki nem torodik veluk utanna meg sir a szajuk mindnek szoval
2018. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 CLH15 válasza:
92%
szerintem nagyon becsülendő hogyha egy fiu mai vilagban ilyet csinal, jo igaz regimodi de pont ezert kulonleges ha egy fiu ilyet csinal, nekem nagyon bejonne az ilyen, ugy orulnek ha tobb ilyen fiu lenne meg...
2018. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit meglepődnék először de nem lenne vele bajom
2018. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!