Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánnyal megyek moziba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal megyek moziba, az mindenképpen randinak minősül?!

Figyelt kérdés
Kezd idegesíteni, hogy bárki akinek elmondom hogy mit csináltam hétvégén, az egyből a csajozásra asszociál. ><

2018. máj. 16. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltètlenül, a mozi amúgy is pocsèk randi program, ismerkedèsre egyáltalán nem jó.
2018. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Mondjuk 3 éve osztálytársam, illetve kb. másfél éve barátom a lány akivel elmentem moziba, úgyhogy az ismerkedés mint olyan megvolt... enyhén szólva. :D
2018. máj. 17. 00:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számit annak ha nem konkretizálod le előtte, hiába is te annak gondolod
2018. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolom annak. Éppen ezért furcsállom, hogy a legtöbb ember körülöttem viszont igen.
2018. máj. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!