Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha rátok mosolyog egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha rátok mosolyog egy lány, akkor mindenképpen visszamosolyogtok, vagy csak akkor ha tetszik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én mindenképpen rámosolygok!
2017. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
én mindenkinek visszamosolygok, ha tetszik ha nem, mert aki rámmosolyog, az biztos azért teszi mert tetszem neki, tehát potenciális szexpartner. így ha egy szép lány mosolyog rám, alap hogy visszamosolygok. ha viszont olyan aki nem tetszik, akkor is visszamosolygok, mert azért őt is meg lehet d*gni. Nem kell finnyáskodni 22f
2017. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem mindig. Viszont néha úgy mosolygok az emberekre, hogy eszembe jut valami vicces vagy mondanak valamit, elmosolyodom, félre nézek és pont valakire ránézek. Volt már olyan, hogy visszamosolygott valami, de az sok mindent jelenthet.
2017. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mert,mert nem merek. :D Bár nem is mosolyog senki sem.
2017. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!