Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ilyen kérdésekben gyenge vagyok, ezért kérdem, hogy találkoznék egy lánnyal, és meghívnám pl. egy kávéra (amúgy amihez kedve van, csak példa) de kikötötte hogy nem hívhatom meg, merthogy a sájátját akarja ő fizetni, de ha úgy látja hogy rendben vagyok, úgyis kialakul köztünk (ezt így megmondta), de én szeretném azértis meghívni, most akkor hogyan tovább?

2018. jún. 13. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor használj más szavakat,pl.:üljünk be egy kávéra,vagy talizzunk a városban, vagy velem tartasz ide meg ide kérdések jók lehetnek.
2018. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kikéritek a kávét akkor ugye kérdezi a pincér, hogy egyben fizetitek vagy külön. És erre te rávágod, hogy egyben de ekkor már nyújtod is át a pénzt és a csajnak pislogni sem lesz ideje és akkor már úgy is mindegy. Vagy nem fizettek egyből hanem leültök egy asztalhoz és oda megy a pincér akkor beadhatod azt, hogy "bocsi elmegyek mosdóba" és ezzel kijátszod és kifizeted amit fogyasztottatok :D Gondolkozz tesó!! Legyél rafinált de ne erőszakos! :D És sok sikert! ;)
2018. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!